برای سفر و گردشگری؛ تولید كوله ای كه به تخت خواب مبدل می گردد

ربات كشاورز: اگر اهل سفر و گردش باشید، همیشه یافتن محلی راحت برای استراحت و لم دادن در طبیعت یك چالش جدی برای شما تلقی می گردد و حالا یك كوله پشتی این مشكل را برطرف كرده است.

به گزارش ربات كشاورز به نقل از نیواطلس، كوله لی بك پك این مشكل را برای همیشه حل می كند، چونكه نه تنها یك كمد سیار محسوب می شود؛ بلكه به سرعت به یك تخت سفری برای خواب و استراحت تبدیل می گردد.
كوله لی بك پك كه توسط شركت انگلیسی جاناتان دیویس تولید شده دارای چارچوبی مستحكم برای كاسته شدن از فشار به فرد طبیعت گرد است و چارچوب آلومینیومی آن كه تبدیل كوله به تخت را تسهیل می كند، هم سبك و هم بسیار مستحكم است.

یك قاب نایلونی هم این مجموعه را تقویت می كند تا از پاره شدن احتمالی آن در حین استفاده به شكل تخت جلوگیری شود. تبدیل این كوله به تخت وبالعكس به تنها دو دقیقه زمان نیاز دارد. نكته مهم این است كه در زمان تبدیل كوله به تختخواب نیازی به حذف هیچ یك از بخش ها نیست و البته می توان از كوله مورد اشاره بدون قاب آلومینیومی آن هم به منظور حمل بار استفاده نمود.
نایلون ضد آب، پوشش ضدباران، قابلیت تنظیم سفتی و شلی سطح تخت همچون دیگر امكانات آن است. این كوله در دو نوع ۶.۵ و ۵.۹ كیلوگرمی تولید شده و بیشتر از ۶۵ لیتر ظرفیت دارد و می تواند برای استراحت فردی با وزن حدود ۱۰۰ كیلوگرم هم مورد استفاده قرار بگیرد. قیمت این كوله ۲۸۷ دلار است.