سرپرست موسسه علمی كاربردی جهاددانشگاهی سمنان خبر داد پذیرش بدون آزمون دانشجو در مرحله تكمیل ظرفیت

ربات كشاورز: سرپرست موسسه علمی كاربردی جهاددانشگاهی مركز سمنان از پذیرش بدون آزمون دانشجو در مرحله تكمیل ظرفیت پذیرش دوره های كاردانی و كارشناسی ترم تحصیلی در این مركز اطلاع داد.
به گزارش ربات كشاورز به نقل از ایسنا، علی منصفی راد با بیان این خبر اظهار داشت: پذیرش بدون آزمون دانشجو مرحله تكمیل ظرفیت در 17 كد رشته مقطع كاردانی و كارشناسی در مركز علمی كاربردی جهاددانشگاهی سمنان انجام می گردد.
وی افزود: این مركز در مقطع كاردانی در رشته های تربیت مربی قبل از دبستان، حسابداری مالی، شبكه های كامپیوتری، بازی سازی كامپیوتری، فناوری اطلاعات گرایش اینترنت و شبكه، فناوری اطلاعات گرایش رسانه، مدیریت امور اداری، حقوق گرایش شورای حل اختلاف، حقوق ثبتی، ممیزی انرژی گرایش ساختمان، عمران گرایش نگهداری و مرمت ساختمان و عمران گرایش امور پیمان ها دانشجو می پذیرد.
سرپرست مركز آموزش علمی كاربردی جهاددانشگاهی سمنان همینطور اضافه كرد: در مقطع كارشناسی هم دانشجویان و علاقه مندان می توانند در رشته های تربیت مربی قبل از دبستان، حسابداری مالی، حقوق ثبتی، فناوری اطلاعات در دو گرایش فناوری اطلاعات و امنیت اطلاعات و عمران در گرایش ساختمان سازی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
منصفی راد افزود: دانشجویان و علاقه مندان می توانند با استفاده از رجوع حضوری به مركز علمی كاربردی جهاددانشگاهی سمنان به آدرس سمنان، بلوار قائم، بلوار دانشجو یا با رجوع به سایت سازمان سنجش www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
او همینطور از اعطای تسهیلات به ثبت نام كنندگان و دانشجویان و امكان تقسیط شهریه دانشجویان در مركز علمی كاربردی جهاددانشگاهی سمنان اطلاع داد و اظهار داشت: این مركز با بكارگیری اساتید مجرب و متعهد و همینطور كادر آموزشی توانمند و فضای آموزشی مجهز شامل سایت كامپیوتری، لابراتوآر زبان خارجه و كامپیوتر، آزمایشگاه، كتابخانه و… مكان مناسبی برای علاقه مندان به ادامه تحصیل و دانشجویان خواهد بود.