دانشگاه امیركبیر برگزار می كند كارگاه های آموزشی رسم انتخاب برای ترویج ازدواج در دانشجویان

ربات كشاورز: كارگاه آموزشی ˮرسم انتخابˮ كه از سلسله جلسات طرح هماهنگ ˮامید وصلˮ سازمان قرآنی دانشگاهیان كشور است، با حضور حجت السلام والمسلمین محمد برمایی در محل دانشگاه امیركبیر برگزار می گردد.
به گزارش ربات كشاورز به نقل از ایسنا، مهدی ورسه ای، رییس جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیركبیر، در همین زمینه اظهار نمود: این مراسم به دنبال استقبال پرشور دانشجویان و نهادهای فرهنگی دانشگاه، برای دومین سال متوالی و در آستانه گرامیداشت روز دانشجو، در دانشگاه صنعتی امیركبیر برگزار می گردد.
او افزود: این كارگاه ها به همت كانون مهر زندگی سازمان دانشجویان امیركبیر و با همكاری اداره كل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی امیركبیر با هدف ترویج امر ازدواج خصوصاً بین دانشجویان تدارك دیده شده است.
ورسه ای اضافه كرد: كارگاه های مدنظر در چهارجلسه آموزشی با محورهایی همچون اقتصاد ازدواج، مدیریت روابط عاطفی و كمال گرایی برگزار می گردد. همین طور در حاشیه این جلسات جلسه ای ویژه جهت پخش فیلم با موضوعات مرتبط در نظر گرفته شده است.
او اشاره كرد: سخنران این برنامه آقای حجت الاسلام والمسلمین محمد برمایی -كارشناس خانواده در رسانه ملی- خواهد بود؛ همین طور این كارگاه ها طی روزهای ۱۲، ۲۰ و ۲۶ آذرماه و سوم دی ماه از ساعت ۱۵ الی ۱۹ تشكیل میگردد.
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیركبیر، علاوه بر این كارگاه ها جلسه ای ویژه ای برای متولدین دهه شصت این دانشگاه در نظر گرفته شده است.