در دانشگاه صنعتی امیرکبیر محقق می شود؛ اعطای جایزه ملی به واحدهای صنعتی، انتخاب ۳ استارت آپ موفق

ربات کشاورز: مراسم اعطای جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین با هدف هدایت واحدهای صنعتی کشور در راه تعالی در مهرماه سال آینده برگزار می گردد.

به گزارش ربات کشاورز به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین با هدف تشویق و هدایت واحدهای صنعتی و خدماتی کشور در جهت حرکت در راه تعالی فعالیت‏های لجستیک و زنجیره تأمین، فرهنگ‏سازی و احداث درک و آگاهی لازم از اهمیت و ارزش‏های نهفته در کارآمدی در لجستیک و زنجیره تامین در بنگاه‏ها و سازمان‏ها، تدوین استاندارد ها و ارتقای کمی و کیفی طرح های حوزه لجستیک و زنجیره تامین، قدردانی و تشویق بنگاه‏ها و تدوین شاخص ها و استانداردهای لجستیکی جهت پاسخ گویی به الزامات ملی و بین المللی از طرف دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مهرماه سال ۱۳۹۸ برگزار می گردد.
این جایزه دارای بخش های نمایشگاهی، جشنواره استارتاپ، همایش ملی لجستیک و زنجیره تامین و جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین میگردد.
تندیس های بلورین، سمین و زرین، تقدیر نامه و گواهینامه سطوح جوایز این جایزه است. سازمان هایی که به هر یک از سطوح دست یابند می توانند به مدت ۲ سال از نشان این جایزه در تبلیغات خود استفاده کنند.
در بخش جشنواره استارت اپ این جایزه باز علاوه بر آنکه ۳ استارتاپ برگزیده انتخاب می شود، امکان معرفی این شرکت های نوپا برای جذب سرمایه فراهم خواهد شد.
نمایشگاه تخصصی لجستیک و زنجیره تامین در حاشیه مراسم این جایزه برگزار خواهد. در این نمایشگاه از آخرین دستاوردهای لجستیکی نهادها و شرکت های ملی و بین المللی رونمایی خواهد شد. بررسی و انتخاب شرکت ها و نهادهای مذکور توسط کارگروه های مربوط صورت خواهد پذیرفت.
برای برگزیدگان جایزه بسته های حمایتی اعطا میگردد. بر این اساس بسته حمایتی طلایی شامل حمایت ۹۰۰ میلیون ریالی، بسته حمایتی نقره ای شامل حمایت مالی ۶۰۰ میلیون ریالی و بسته حمایتی نقره ای شامل حمایت مالی ۴۰۰ میلیون ریالی میگردد.
محل برگزاری این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه صنعتی امیرکبیر خواهد بود. به منظور توسعه حوزه لجستیک این دانشگاه مبادرت به برگزاری مقطع کارشناسی ارشد لجستیک و زنجیره تأمین و همین طور راه اندازی آزمایشگاهی در این حوزه کرده است علاوه بر آن پایان نامه های مرتبط در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا درباب مدلهای تعالی زنجیره تأمین اجرایی شده است.