دوربینی كه دزدی را پیش بینی می كند

ربات كشاورز: یك شركت امنیتی سیستمی ساخته كه با استفاده از دوربین های مجهز به هوش مصنوعی، هرگونه سرقت و ورود غیرقانونی را به خانه پیش بینی می كند.

به گزارش ربات كشاورز به نقل از دیجیتال ترندز، شركت Deep Sentinel یك استارت آپ كالیفرنیایی است كه سیستم نظارتی خویش را در نمایشگاه محصولات مصرفی الكترونیكی به نمایش می گذارد. این سیستم دوربین های امنیتی مجهز به هوش مصنوعی دارد.
بخشی از سیستم این شركت كاملا استاندارد است. Deep Sentine از دوربین های امنیتی متصل به یكدیگر برای نظارت بر خانه استفاده می نماید. سیستم اصلی شامل ۳ دوربین ۱۰۸۰ پیكسلیHD با قابلیت دید در شب است. این بخش یك مركز هوشمند است كه تمام دوربین ها را به یكدیگر متصل می كند.
سیستم این شركت با رصد هرگونه فعالیتی در اطراف خانه و استفاده از هوش مصنوعی می تواند شرایطی را پیش بینی نماید كه به سرقت، ورود غیر قانونی، دزدی و خطرات احتمالی دیگر منجر می گردد.
هوش مصنوعی نوعی محیط مجازی اطراف خانه بوجود می آورد و با رصد هرگونه فعالیت اطراف خانه و پیام های اخطار جعلی فقط در صورت ضرورت به كاربر اخطار می دهد. این سیستم در حقیقت با پیش بینی هر گونه رویداد ناخوشایند پیش از وقوع از خانه كاربر محافظت می كند.