دوربینی که دزدی را پیش بینی می کند

ربات کشاورز: یک شرکت امنیتی سیستمی ساخته که با استفاده از دوربین های مجهز به هوش مصنوعی، هرگونه سرقت و ورود غیرقانونی را به خانه پیش بینی می کند.

به گزارش ربات کشاورز به نقل از دیجیتال ترندز، شرکت Deep Sentinel یک استارت آپ کالیفرنیایی است که سیستم نظارتی خویش را در نمایشگاه محصولات مصرفی الکترونیکی به نمایش می گذارد. این سیستم دوربین های امنیتی مجهز به هوش مصنوعی دارد.
بخشی از سیستم این شرکت کاملا استاندارد است. Deep Sentine از دوربین های امنیتی متصل به یکدیگر برای نظارت بر خانه استفاده می نماید. سیستم اصلی شامل ۳ دوربین ۱۰۸۰ پیکسلیHD با قابلیت دید در شب است. این بخش یک مرکز هوشمند است که تمام دوربین ها را به یکدیگر متصل می کند.
سیستم این شرکت با رصد هرگونه فعالیتی در اطراف خانه و استفاده از هوش مصنوعی می تواند شرایطی را پیش بینی نماید که به سرقت، ورود غیر قانونی، دزدی و خطرات احتمالی دیگر منجر می گردد.
هوش مصنوعی نوعی محیط مجازی اطراف خانه بوجود می آورد و با رصد هرگونه فعالیت اطراف خانه و پیام های اخطار جعلی فقط در صورت ضرورت به کاربر اخطار می دهد. این سیستم در حقیقت با پیش بینی هر گونه رویداد ناخوشایند پیش از وقوع از خانه کاربر محافظت می کند.