رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان تاكید كرد: جهاددانشگاهی از فعالیت های هنری قرآنی دانشجویان حمایت می كند

به گزارش ربات كشاورز رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان ایران تصریح كرد كه جهاددانشگاهی از تمام فعالیت های هنری قرآنی دانشجویان سراسر كشور حمایت كرده و خواهد نمود.
به گزارش ربات كشاورز به نقل از ایسنا، سید محمدجواد شوشتری، بعدازظهر دوشنبه سیزدهم اسفند در مراسم اختتامیه جشنواره های دانشجویی سراسری شهود قدسی و شعر باران، در شیراز اظهار داشت: سازمان قرآنی دانشگاهیان از فعالیت ها و استارتاپ های هنری با رویكرد قرآنی حمایت می كند.
وی اضافه كرد: در هفته گذشته رویداد «هكاتون» را با مبحث طراحی زیورآلات و لباس با استعانت از سوره كوثر برگزار كردیم كه حدود ۴۰ نفر از دانشجویان در آن شركت كردند و در نهایت از میان آنها ۶ نفر یك گروه استارتاپی تشكیل داده و مورد حمایت قرار گرفتند.
شوشتری با بیان این كه به این استارتاپ ها تا رساندن ایده های خود به تولید كمك و از آنها حمایت خواهد شد، از دانشجویان هنرمند درخواست نمود تا با این سازمان همكاری كرده و به كشف استعدادهای نهفته و مطرح كشور كمك كنند.
او اظهار داشت: در تهران تشكیلات فراوانی برای دانشجویان هنرمند وجود دارد، اما بیشتر تلاش ما این است كه به هنرمندان استان ها و شهرهای كوچك و كسانی كه دستشان كمتر به امكانات می رسد، كمك نماییم.
به گزارش ربات كشاورز به نقل از ایسنا، در مراسم اختتامیه سومین جشنواره دانشجویی سراسری شهود قدسی و دومین جشنواره شعر باران كه به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی فارس برگزار شده بود، از نفرات برگزیده تجلیل شد.