برگزاری دومین رویداد استارتاپی كارآفرینی جهاددانشگاهی فارس

به گزارش ربات كشاورز جهاد دانشگاهی فارس دومین رویداد استارتاپی كارآفرینی را با عنوان ˮتازه شوˮ با همكاری اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعی استان فارس برگزار كرد.
به گزارش ربات كشاورز به نقل از ایسنا، دومین رویداد استارتاپی كارآفرینی جهاددانشگاهی فارس با حضور بیشتر از یكصد نفر از علاقه مندان و فعالان رویدادهای استارتاپی كارآفرینی در محل مجتمع آموزش علمی كاربردی جهاددانشگاهی برگزار گردید.
در این رویداد شركت های تعاونی، مدیران و اساتید دوره های كارآفرینی جهاددانشگاهی و اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعی استان فارس حضور داشتند، چگونگی سرمایه گذاری در استارتاپ ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
چگونگی سرمایه گذاری روی استارتاپ ها و اینكه چه استارتاپ هایی امكان جذب سرمایه گذار را دارند از موضوعاتی بود كه سخنرانان در چارچوب پانل های تخصصی مطرح كرده و آنها را به اشتراك گذاشتند.
حضور اساتید و سخنرانان مطرح حوزه كارآفرینی و كارآفرینان برتر و تعاونگران در این اونت سه ساعته، جمعی صمیمانه و اتفاقی خوب را در این رویداد كارآفرینی رقم زد.
جهاددانشگاهی استان فارس برگزاری ۱۸ رویداد كارآفرینی را تا سال ۱۳۹۸ در برنامه دارد كه به دنبال برگزاری ۱۳ دوره ویژه تعاونی ها و تورهای ترویجی، این رویداد استارتاپی هم بعنوان نقطه شروع از استارتاپ ها برگزار گردید.
راه اندازی و فعال كردن طرح های قابل عرضه به صورت عملیاتی در چارچوب تعاونی ها، ایجاد تعامل بین تعاونگران و صاحبان ایده، ایجاد فرصت منحصر به فرد برای تعامل با برندها و هم افزایی با سایر شركت ها، فراهم كردن زمینه های جذب و توسعه و … از اهداف برگزاری این رویداد استارتاپی عنوان شده است.