این ماشین لباسشویی در کف دست جا می گیرد

ربات کشاورز: یک شرکت نوآوری، نوعی ماشین لباسشویی ابداع کرده که در کف دست جا می گیرد و می تواند لباس ها را در ۳ دقیقه تمیز کند.
به گزارش ربات کشاورز به نقل از نیواطلس، ۷ سال بعد از آنکه Scrubba کوچک ترین و سبک ترین ماشین لباسشویی جهان را عرضه نمود، حالا محصول جدید خودرا در کیک استارتر نمایش کرده است. محصول جدید، یک ماشین لباسشویی کوچک به نام Scrubba Mini است. این ماشین لباسشویی در کف دست جا می گیرد و مناسب افرادی است که تصمیم دارند با بار سبک سفر کنند مانند کوهنوردان و طبیعت گردان. وزن این ماشین لباسشویی تنها ۷۰ گرم است!
جهت استفاده از این ماشین لباسشویی کافی است فرد جوراب، بلوز یا هر تکه دیگری از لباس که درون کیسه جا می گیرد، را در ماشین لباسشویی قرار دهد. سپس آب و مایع شونده را اضافه کند. در مرحله بعد در کیسه بسته می شود و هوا به وسیله یک شیر کوچک از کیسه خارج می شود. سپس تمام این مراحل کاربر می تواند از خارج کیسه را فشار و مالش دهد و یک صفحه شستشو با برجستگی هایی روی آن داخل کیسه باز به پروسه شستشو کمک می نماید.
سپس می توان لباس ها را آبکشی و آویزان کرد تا خشک شوند. این کیسه از ماده پلی اتر TPU ساخته شده که پوشش نایلونی دارد و می تواند لباس ها را در کمتر از ۳ دقیقه تمیز کند.
این کیسه با قیمت ۲۵ دلار در کیک استارتر عرضه شده و مقرر است و اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، بارگیری این محصول از آگوست شروع می شود.

منبع: