این ماشین لباسشویی در كف دست جا می گیرد

ربات كشاورز: یك شركت نوآوری، نوعی ماشین لباسشویی ابداع كرده كه در كف دست جا می گیرد و می تواند لباس ها را در ۳ دقیقه تمیز كند.
به گزارش ربات كشاورز به نقل از نیواطلس، ۷ سال بعد از آنكه Scrubba كوچك ترین و سبك ترین ماشین لباسشویی جهان را عرضه نمود، حالا محصول جدید خودرا در كیك استارتر نمایش كرده است. محصول جدید، یك ماشین لباسشویی كوچك به نام Scrubba Mini است. این ماشین لباسشویی در كف دست جا می گیرد و مناسب افرادی است كه تصمیم دارند با بار سبك سفر كنند مانند كوهنوردان و طبیعت گردان. وزن این ماشین لباسشویی تنها ۷۰ گرم است!
جهت استفاده از این ماشین لباسشویی كافی است فرد جوراب، بلوز یا هر تكه دیگری از لباس كه درون كیسه جا می گیرد، را در ماشین لباسشویی قرار دهد. سپس آب و مایع شونده را اضافه كند. در مرحله بعد در كیسه بسته می شود و هوا به وسیله یك شیر كوچك از كیسه خارج می شود. سپس تمام این مراحل كاربر می تواند از خارج كیسه را فشار و مالش دهد و یك صفحه شستشو با برجستگی هایی روی آن داخل كیسه باز به پروسه شستشو كمك می نماید.
سپس می توان لباس ها را آبكشی و آویزان كرد تا خشك شوند. این كیسه از ماده پلی اتر TPU ساخته شده كه پوشش نایلونی دارد و می تواند لباس ها را در كمتر از ۳ دقیقه تمیز كند.
این كیسه با قیمت ۲۵ دلار در كیك استارتر عرضه شده و مقرر است و اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، بارگیری این محصول از آگوست شروع می شود.

منبع: