خدمات پزشكی جهاد دانشگاهی در نمایشگاه بین المللی قرآن كریم

به گزارش ربات كشاورز جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشكی تهران بعنوان واحدی پیشرو و فعال در حوزه سلامت، در جهت تحقق اهداف فرهنگی، علمی و پزشكی خود و مشاركت در ترویج فرهنگ قرآنی در بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن كریم در محل مصلای حضرت امام خمینی (ره) حضور یافته كه جنب قسمت تشریفات (در ۴۹) واقع شده است.
به گزارش ربات كشاورز به نقل از ایسنا، این واحد با استقرار یك پزشك، یك امدادگر و یك دستگاه آمبولانس پیشرفته، به صورت داوطلبانه و كاملاً مجانی در كنار سایر عوامل اجرایی در صدد خدمت رسانی به مردم روزه دار در سایه قرآن است.
همینطور این واحد در بخش كودكان با استقرار یك دندانپزشك متخصص كودكان و یك نفر دستیار با هدف نهادینه كردن فرهنگ پیشگیری، به بررسی و كنترل دندان های كودكانی كه به همراه والدین خود به نمایشگاه آمده اند، مشغول شده است.
همینطور جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشكی تهران درباره تغذیه در ماه مبارك رمضان ویژه نامه ای منتشر نموده كه در محل نمایشگاه توزیع می شود.
بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن كریم با شعار «قرآن معنای زندگی» همزمان با ماه مبارك رمضان از ۲۱ اردیبهشت تا ۴ خرداد در مصلای حضرت امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.