آغاز ثبت نام و ارسال آثار به جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه ای مبین

ربات كشاورز: مدیر مركز تولیدات چندرسانه ای قرآنی (مبین) جهاد دانشگاهی از آغاز ثبت نام و ارسال آثار به جشنواره فیلم 114 ثانیه ای «مبین» آگاهی داد.
به گزارش ربات كشاورز به نقل از ایسنا، جواد نصیری، مدیر مركز تولیدات چندرسانه ای قرآنی (مبین) جهاد دانشگاهی، اظهار نمود: پیرو برگزاری نشست خبری جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه ای مبین و گاهشمار اعلام شده برای برگزاری این جشنواره، از یازدهم خردادماه، درگاه اینترنتی ثبت نام و ارسال آثار به نشانی اینترنتی http: //mobinmedia.com باز و آماده دریافت آثار تولید شده توسط علاقه مندان است.
نصیری افزود: تمامی شركت كنندگان در جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه ای مبین باید ضمن مطالعه فراخوان جشنواره و آشنایی با بخشنامه و مقررات شركت در بخش های مختلف، بوسیله لینك سایت اعلام شده ابتدا مبادرت به ثبت نام كرده و تمامی بخش های مربوط به جدول ثبت نام را به دقت تكمیل و درانتها نیز فایل فیلم تولید شده را با كیفیت و حجم اعلام شده در سایت آپلود كنند.
بنا بر اعلام روابط عمومی جهاد دانشگاهی، مدیر مركز تولیدات چندرسانه ای قرآنی (مبین) جهاد دانشگاهی بیان كرد: تمامی آثار ارسال شده در این جشنواره بر روی صفحه اینستاگرام مبین مدیا «https: //www.instagram.com/mobin.media یا mobin.media@» و نیز كانال آپارات این جشنواره به نشانی https: //www.aparat.com/mobinmedia قابل مشاهده خواهد بود.

منبع: