ساخت یک خانه کامل تمام متحرک در کانادا

ربات کشاورز: یک شرکت کانادایی از ساخت خانه ای با امکانات و تجهیزات کامل آگاهی داده که می توان آنرا به راحتی جابجا کرد و در مسیرهای طولانی به مسافرت برد.
به گزارش ربات کشاورز به نقل از نیواطلس، این خانه توسط شرکت مینت تینی هوس ساخته شده و بر خلاف خانه های کاروان که بسیار کوچک بوده و دارای امکانات محدودی هستند، تمامی امکانات زندگی را در خود دارد و بطور جادار ساخته شده است. فضای داخلی این خانه متحرک هم مشابه با خانه های عادی است. خانه مورد اشاره که قابل اتصال به کامیون ها و دیگر وسایل نقلیه سنگین جاده ای است ۱۳ متر طول داشته و طراحی داخلی چشم نوازی دارد. بدنه تریلر حامل این خانه از جنس درخت سرو ساخته شده و مساحت کل این خانه به ۳۷ متر مربع می رسد.
در درون این خانه متحرک یک آشپزخانه کامل با یخچال و فریزر، سینک ظرفشویی سرامیکی دوتایی، اجاق گاز و قفسه های مختلف نصب شده است. همین طور فضایی برای صرف صبحانه هم در نظر گرفته شده است. در ادامه یک درب، آشپزخانه را به دستشویی و حمامی با همه امکانات متصل می کند. دو اتاق هم در طبقه دوم این خانه در نظر گرفته شده که یکی دارای تخت دونفره بوده و دیگری برای اقامت یک یا دو کودک مناسب می باشد. قیمت این خانه متحرک که برای جابجایی به تریلری با هشت تا دوازده چرخ نیاز دارد، هنوز اعلام نشده است.

منبع: