ساخت یك خانه كامل تمام متحرك در كانادا

ربات كشاورز: یك شركت كانادایی از ساخت خانه ای با امكانات و تجهیزات كامل آگاهی داده كه می توان آنرا به راحتی جابجا كرد و در مسیرهای طولانی به مسافرت برد.
به گزارش ربات كشاورز به نقل از نیواطلس، این خانه توسط شركت مینت تینی هوس ساخته شده و بر خلاف خانه های كاروان كه بسیار كوچك بوده و دارای امكانات محدودی هستند، تمامی امكانات زندگی را در خود دارد و بطور جادار ساخته شده است. فضای داخلی این خانه متحرك هم مشابه با خانه های عادی است. خانه مورد اشاره كه قابل اتصال به كامیون ها و دیگر وسایل نقلیه سنگین جاده ای است ۱۳ متر طول داشته و طراحی داخلی چشم نوازی دارد. بدنه تریلر حامل این خانه از جنس درخت سرو ساخته شده و مساحت كل این خانه به ۳۷ متر مربع می رسد.
در درون این خانه متحرك یك آشپزخانه كامل با یخچال و فریزر، سینك ظرفشویی سرامیكی دوتایی، اجاق گاز و قفسه های مختلف نصب شده است. همین طور فضایی برای صرف صبحانه هم در نظر گرفته شده است. در ادامه یك درب، آشپزخانه را به دستشویی و حمامی با همه امكانات متصل می كند. دو اتاق هم در طبقه دوم این خانه در نظر گرفته شده كه یكی دارای تخت دونفره بوده و دیگری برای اقامت یك یا دو كودك مناسب می باشد. قیمت این خانه متحرك كه برای جابجایی به تریلری با هشت تا دوازده چرخ نیاز دارد، هنوز اعلام نشده است.

منبع: