رئیس مركز آزمون جهاد دانشگاهی اعلام كرد ثبت نام 70 هزار نفر در آزمون استخدامی آتش نشانی، 18 تیر آخرین مهلت پرداخت هزینه ثبت نام

به گزارش ربات كشاورز رئیس مركز آزمون جهاد دانشگاهی اعلام نمود: مهلت پرداخت هزینه جهت ثبت نام در آزمون استخدام پیمانی آتش نشانی های سراسر كشور، در روز سه شنبه ۱۸ تیرماه تمام می شود و بعد از آن امكان واریز وجه برای ثبت نام وجود ندارد.
به گزارش ربات كشاورز به نقل از ایسنا، سید عزیز آشنا با بیان این مطلب، اظهار داشت: تا كنون بیشتر از ۷۰ هزار نفر در آزمون استخدام پیمانی شهرداری ها ثبت نام كرده اند و مهلت واریز وجه در تاریخ ۱۸ تیرماه به اتمام می رسد.
وی اظهار داشت: افرادی كه تا تاریخ ۱۸ تیرماه وجه ثبت نام را واریز می كنند، فرصت خواهند داشت تا آخر روز ۱۹ تیرماه نسبت به تكمیل ثبت نام خود و بارگذاری مدارك مورد نیاز بر روی سامانه مركز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir اقدام نمایند.
آشنا اضافه كرد: همینطور افرادی كه تا آخر روز چهارشنبه ۱۹ تیرماه نسبت به تكمیل ثبت نام خود و دریافت كد رهگیری اقدام می كنند، تا آخر روز ۲۰ تیرماه ۹۸ فرصت دارند تا در صورت نیاز نسبت به ویرایش اطلاعات خود از راه رفتن به پروفایلشان در سایت www.hrtc.ir اقدام نمایند.
بر مبنای اعلام مركز آزمون جهاد دانشگاهی، آزمون مشاغل آتش نشانی برای چهار شغل آتش نشان، راننده وسایل نقلیه تندرو سنگین، كاردان آتش نشان و كارشناس آتش نشان در تاریخ ۱۸ مردادماه ۹۸ برای استخدام حدود ۴۰۰۰ نفر به صورت پیمانی در سراسر كشور برگزار می گردد.
علاقمندان برای دریافت دفترچه راهنمای آزمون و اقدام جهت ثبت نام می توانند به سایت مركز آزمون جهاد دانشگاهی رجوع كنند.