امکانات متنوع فناوری در یک میز؛ میز شارژر با قابلیت درک دستورات صوتی و پخش اخبار

ربات کشاورز: یک شرکت تجاری از تولید میز دایره ای شکلی آگاهی داده که از امکانات متنوع فناورانه برای درک فرامین صوتی، شارژ گوشی و پخش موسیقی برخوردار می باشد.
به گزارش ربات کشاورز به نقل از نیواطلس، این میز که توسط شرکت کنسو در حال ساخت است دارای دولایه چسبانده شده به یکدیگر است که با بازشدن آن بوسیله فرمان صوتی می توان به نوشیدنی های ذخیره شده در یخچال آن دسترسی یافت. در یخچال میانی افزوده شده به این میز که با دستور صوتی افراد باز و بسته می شود، می توان حداکثر ۶۸ نوشیدنی را جای داد. یکی دیگر از مزایای این میز گرد شارژ بی سیم حداکثر دو گوشی یا تبلت بطور همزمان است. بر روی این میز دو پورت یو اس بی هم نصب شده تا بتوان دو گوشی و تبلت دیگر و در مجموع چهار وسیله الکتریکی را با آن شارژ کرد. اگر در زمان نشستن در کنار این میز تمایل به پخش فایل های موسیقی ذخیره شده بر روی گوشی داشته باشید، می توانید از شش بلندگوی بلوتوث و استریوی آن استفاده کنید. یک نمایشگر ال ای دی با قابلیت نمایش ۱۶۰ هزار طیف رنگ هم به منظور افزودن جلوه های بصری بر روی میز در حین پخش موسیقی در نظر گرفته شده است.
با عنایت به سازگاری این میز با دستیار صوتی گوگل هوم می توانید از آن سوالات مختلفی در مورد وضعیت آب و هوا و آخرین اخبار را بپرسید و حتی از این میز برای کنترل دیگر وسایل برقی سازگار با گوگل هوم بهره بگیرید. یک اپلیکیشن سازگار با اندروید و آی او اس هم برای باز و بسته کردن یخچال این میز، کنترل پخش موسیقی و الگوهای ال ای دی آن در نظر گرفته شده است. این میز در دو مدل کوچک و بزرگ تولید می شود که قیمت آنها به ترتیب ۷۹۹ و ۹۹۹ دلار است. عرضه عمومی میزهای مذکور در ماه فوریه شروع می شود.

منبع: