در پارك علم و فناوری البرز انجام شد ساخت انواع دستگاه های بالانس استاتیكی و دینامیكی

به گزارش ربات كشاورز یكی از شركت های دانش بنیان مستقر در پارك علم و فناوری البرز موفق به طراحی و ساخت انواع دستگاه های بالانس استاتیكی و دینامیكی برای رفع نیازهای مختلف صنایع شد.
به گزارش ربات كشاورز به نقل از ایسنا، مهندس محمدرضا نصرآبادی، مدیرعامل این شركت دانش بنیان با بیان این خبر اظهار داشت: این موفقیت به دنبال ۱۰ سال مطالعه و تحقیق شبانه روزی یك تیم پركار و دانشگر به وجود آمده و هم اكنون عرضه خدمت در زمینه های بالانس، ارتعاش سنجی، تعمیرات و بهینه سازی قطعات دوار ساخت، دستگاه های بالانس صنعتی آنالیز و عیب یابی صنایع مختلف توسط این شركت انجام می شود.
وی اظهار نمود: پیشرو بودن این مجموعه در صنعت و دانش كاملاً بومی آن به همراه تجربیات ارزشمند حاصل از فعالیت بر روی هزاران مجموعه و قطعه های مختلف عرضه خدمات بهتر خدمات به صنعت كشور در زمینه های مختلف شامل محصولات سخت افزاری و نرم افزاری فراهم نموده است.
نصرآبادی با اشاره به اینكه این شركت در ساخت انواع دستگاه های بالانس و ارتعاش سنجی و تعمیرات قطعات دوار فعالیت داشته و تابحال خدمات ارزشمند ای را به صنعت كشور عرضه كرده است، خاطرنشان كرد: ساخت انواع دستگاه های بالانس استاتیكی و دینامیكی (متناسب با شرایط كاركرد روتور، ساخت دستگاه های بالانس پرتابل با كمترین وزن ممكن و دقتی بی نظیر، ساخت دستگاه های فركانس طبیعی و ساخت حسگرهای (vp) ) پرتابل و غیر پرتابل در سه مدل متداول به بالاترین دقت رایج از خدمات سخت افزاری این شركت دانش بنیان است.
وی به محصولات نرم افزاری این شركت اشاره نمود و اظهار داشت: برنامه نویسی و پیاده سازی و تولید نرم افزارهای ارتعاش و كنترل كیفی، اجرای برنامه تعمیرات و پیشگیرانه PM، عرضه انواع خدمات بالانس كارگاهی از ۲۰ گرم تا ۲۰ تن و آنالیز ارتعاشات و بالانس در محل بدون محدودیت قطر – وزن – دور از خدمات نرم افزاری و فنی و دانشی این شركت است.
نصرآبادی با اشاره به اینكه هدف این مجموعه تنظیم صنعت رفع خلأ بالانس در كشور است، اضافه كرد: در شرایطی كه تحریم های سنگین در بخش های مختلف صنعتی تلاش می كند عرصه را برای تولید داخلی سخت و دشوار كند این وظیفه شركت های دانش بنیان و دانش محور است تا تلاش كنند نیازهای داخلی را پاسخ داد و تاب آوری شركت های داخلی را برابر این تحریم ها بالا برند و آنها توانمند كنند.
بنا بر اعلام روابط عمومی وزارت علوم، او در آخر با تاكید بر اینكه فضای خوبی برای نقش آفرینی شركت های دانش بنیان و فناور در كشور فراهم گشته است، اظهار داشت: تابحال صدها شركت از خدمات ما بهره برده اند و این نشان داده است اگر تلاش نماییم می توانیم مورد توجه شركت های داخلی قرار بگیریم.