رئیس كنگره رویان خبر داد كاربردی كردن دانش كسب شده از تحقیقات، اهدای جایزه دكتر كاظمی به شكل دو سال یكبار

به گزارش ربات كشاورز رئیس پژوهشگاه و كنگره رویان اظهار داشت: چشم انداز بیستمین كنگره رویان، كاربردی كردن دانش كسب شده از تحقیقات پزشكی تولیدمثل و سلول های بنیادی است.
به گزارش ربات كشاورز به نقل از ایسنا، دكتر عبدالحسین شاهوردی در مراسم اهدای جوایز بیستمین كنگره رویان با تبریك سالروز تولد زكریا رازی و گرامیداشت یاد و نام دكتر كاظمی آشتیانی اظهار داشت: در این كنگره محققان داخلی و خارجی آخرین یافته های خویش را به اشتراك می گذارند.
وی با تشكر از معاونت علمی ریاست جمهوری و معاونت پژوهشی وزارت بهداشت و رئیس جهاد دانشگاهی اظهار نمود: این برنامه یكی از یادگارهای زنده یاد كاظمی آشتیانی است و ثمرات زیادی داشته است. ارتباط پژوهشگران داخلی با پژوهشگران خارجی یكی از ثمرات آن است. حاصل این تلاش ها علاوه بر معرفی توانمندی های ایرانی ها به جوامع بین المللی ایجاد زمینه تبادل نظر در حوزه پزشكی تولید مثل و سلول های بنیادی بوده است.
رئیس كنگره رویان اضافه كرد: چشم انداز بیستمین كنگره رویان كاربردی كردن دانش كسب شده از تحقیقات پزشكی تولیدمثل و سلول های بنیادی بوده است. آن چه امروزه بعنوان نتیجه به شما عرضه می شود حاصل تلاش یك ساله ۲۰۶ عضو كمیته علمی و ۲۹ نفر از اعضای كمیته اجرایی می باشد.
شاهوردی با اشاره به جایزه دكتر سعید كاظمی آشتیانی اظهار داشت: با نظر شورای علمی رویان و پیشكسوتان این پژوهشگاه این جایزه به صورت دوسالانه اهدا می شود.