در جهاددانشگاهی علوم پزشكی شهید بهشتی انجام می شود ثبت نام پنجمین دوره آموزش ام بی ای سلامت

به گزارش ربات كشاورز ثبت نام پنجمین دوره آموزش ˮام بی ای سلامتˮ ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های علوم پزشكی در جهاد دانشگاهی علوم پزشكی شهید بهشتی شروع شد.
به گزارش ربات كشاورز به نقل از ایسنا، به دنبال استقبال مخاطبان و تكمیل ظرفیت دوره چهارم، پنجمین دوره آموزش ام بی ای سلامت (Health MBA) با مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و اعطای مدرك معتبر و قابل ترجمه برگزار می گردد.
این دوره فرصتی برای توسعه نگرش، دانش و مهارت های در رابطه با راه اندازی مدیریت و كسب و كارهای سلامت برای فراگیران بوجود می آورد ومدرسان آن هم از بین اساتید مطرح دانشگاه های تهران، صنعتی شریف و شهید بهشتی انتخاب شده اند.
بر طبق این گزارش، توان افزایی دانشجویان و دانش آموختگان علوم پزشكی جهت حضور موثر و موفق در زمینه كسب و كارهای عرصه سلامت، تجاری سازی تكنولوژی های جدید حوزه سلامت، شناسایی و ایجاد فرصت ها و نحوه بهره برداری از آنها در حوزه پزشكی و سلامت و تقویت تفكر كارآفرینانه و تكنیك های حل مسئله بعضی از مهم­ترین اهداف برگزاری این دوره آموزشی است.
همینطور درك مفاهیم نوین خلاقیت، كارآفرینی و نوآوری، مدیریت منابع انسانی و مدیریت رفتار، كشف، خلق و تجاری سازی ایده ها و فرصت های كسب و كار حوزه بهداشت و سلامت و آشنایی با قوانین و مدلهای كسب و كار حوزه سلامت، نحوه تأمین منابع مالی بعضی از سرفصل های دوره آموزش ام بی ای سلامت به حساب می آید.
دانشجویان دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی، استعدادهای درخشان، ثبت نامهای گروهی و دارندگان طرح های نوآور از تخفیف ویژه جهت شركت در این دوره ها برخوردار می باشند.
علاقمندان برای ثبت نام و كسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره های ۰۹۱۹۳۸۶۸۹۸۳ و ۰۲۱۲۲۴۳۹۸۷۴ تماس گرفته یا به وب سایت مركز به نشانی healthcie.ir رجوع كنند.