آبان ماه امسال؛ رویداد روستایی شو برگزار می گردد

به گزارش ربات كشاورز كانون توسعه كارآفرینی روستایی اندیشه پویا ( سازمان مردم نهاد تكرا) با همكاری سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی با هدف شناسایی، معرفی و بسترسازی جهت رشد و توسعه نوآوری های روستایی با رویكرد اقتصادی و اجتماعی رویدادی را با عنوان «روستایی شو» برگزار می كنند.
به گزارش ربات كشاورز به نقل از ایسنا، این رویداد در سه بخش روستایی نوآور، روستای نوآور و دهیار نوآور آبان ماه سال جاری و در برنامه ای یك روزه برگزار می شود.
در این رویداد علاوه بر شركت كنندگان از سراسر كشور، ذی­نفعان اصلی هم از بخش دولتی، جامعه محلی، غیردولتی، دانشگاهی و رسانه حضور پیدا خواهند كرد.
شركت كنندگان، نوآوری های خویش را حداكثر تا آخر شهریورماه در چارچوب فیلم های كوتاه به دبیرخانه جشنواره ارسال كرده كه این آثار در كمیته‌ی داوران رویداد برپایه شاخصهای تعیین شده مورد بررسی و امتیازدهی قرار می گیرد. منتخبین در روز جشنواره به عرضه سخنرانی و انتقال تجربیات خود پرداخته و در آخر هم مورد تقدیر قرار گرفته و جوایزی دریافت می كنند.
همینطور در این رویداد، از روستاها و دهیاران نوآور كه به معرفی نوآوری خود پرداخته اند، تقدیر به ­عمل خواهد آمد.
بنا بر اعلام روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی، علاقمندان می توانند جهت كسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رویداد به آدرس http: //takra.ir/roustaeisho رجوع كنند.