آخرین مهلت پذیرش دانشجوی بدون كنكور در دانشگاه علم و هنر

به گزارش ربات كشاورز معاون آموزشی دانشگاه علم و هنر در اطلاعیه ای از نحوه ثبت نام و آخرین مهلت ثبت نام در مقطع كارشناسی پیوسته این دانشگاه اطلاع داد.
به گزارش ربات كشاورز به نقل از ایسنا، دكتر برزگری، معاون آموزشی دانشگاه علم و هنر از آخرین مهلت ثبت نام متقاضیان ثبت نام و انتخاب رشته جهت شركت در پذیرش دانشجو صرفاً بر مبنای سوابق تحصیلی اطلاع داد و اظهار نمود: علاقمندان در صورت تمایل برای ثبت­ نام و پذیرش در رشته­ ها صرفاً برپایه سوابق تحصیلی در مقطع كارشناسی پیوسته می­ توانند به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org (بخش آزمون سراسری – سامانه پذیرش در رشته های با سوابق تحصیلی) حداكثر تا تاریخ ۲۸ شهریور ماه اقدام نمایند.

وی افزود: كلیه داوطلبان شامل پذیرفته­ شدگان رشته­ های تحصیلی با آزمون و یا كسانی كه در این مرحله در ردیف پذیرفته شدگان قرار نگرفته ­اند، می توانند در این مرحله شركت نمایند.

برزگری تصریح كرد: بنابر اطلاعیه سازمان سنجش تاریخ فوق قابل تمدید نبوده و بدیهی است داوطلبانی كه قبلاً در این سامانه ثبت نام و انتخاب رشته كرده اند در صورت تمایل می توانند تا تاریخ فوق نسبت به ویرایش اطلاعات و یا رشته های انتخابی خود اقدام نمایند.
بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه علم و هنر، رشته های صرفاً بر مبنای سوابق تحصیلی دانشگاه علم و هنر بر مبنای كد رشته محل و عنوان رشته از این قرار است:
۲۱۵۲۶ مهندسی ایمنی صنعتی
۲۱۵۲۷ مهندسی برق
۲۱۵۲۸ مهندسی پزشكی
۲۱۵۲۹ مهندسی صنایع
۲۱۵۳۰ مهندسی عمران
۲۱۵۳۱ مهندسی كامپیوتر
۲۱۵۳۲ مهندسی معماری
۲۱۵۳۳ مهندسی مكانیك
۲۱۵۳۴ زیست شناسی سلولی و مولكولی
۲۱۵۳۵ زیست فناوری
۲۱۵۳۶ علوم و مهندسی صنایع غذایی
۲۱۵۳۷ حسابداری
۲۱۵۳۸ حقوق
۲۱۵۳۹ علوم ورزشی
۲۱۵۴۰ مدیریت اموربانكی
۲۱۵۴۱ مدیریت بازرگانی
۲۱۵۴۲ مدیریت صنعتی
۲۱۵۴۳ مدیریت كسب و كارهای كوچك
۲۱۵۴۴ مدیریت مالی
۲۱۵۴۵ مشاوره
۲۱۵۴۶ ارتباط تصویری
۲۱۵۴۷ طراحی صنعتی
۲۱۵۴۸ طراحی لباس
۲۱۵۲۵ صنایع دستی
۲۱۵۴۹ آموزش زبان انگلیسی
۲۹۳۹۰ گردشگری
۲۹۳۹۱ تلویزیون و هنرهای دیجیتالی
۲۹۳۹۲ طراحی و ساخت طلا و جواهر