مركز ملی ذخایر ژنتیكی و زیستی ایران برگزار می كند كارگاه آموزشی تكنیك های كاربردی مقدماتی در آزمایشگاه تشخیص طبی

ربات كشاورز: مركز ملی ذخایر ژنتیكی و زیستی ایران، كارگاه آموزشی ˮتكنیك های كاربردی مقدماتی در آزمایشگاه تشخیص طبیˮ را برگزار می نماید.
به گزارش ربات كشاورز به نقل از ایسنا، این كارگاه آموزشی از تاریخ ۲۶ مهر الی ۲۴ آبان ماه، روزهای جمعه از ساعت ۹ تا ۱۸ برگزار می گردد و به سرفصل های میكروبیولوژی، تست های انعقادی، خون گیری، تجزیه ادرار، هماتولوژی، بیوشیمی، آشنایی با تجهیزات آزمایشگاه و سرولوژی اختصاص یافته است.
در فراخوان ثبت نام در این كارگاه آمده است: “اگر از آزمایش و تحلیل لذت می برید و فردی دقیق و منظم هستید، كار در آزمایشگاه تشخیص طبی می تواند برای شما مناسب باشد. علوم آزمایشگاهی یكی از شاخه های علوم پزشكی است و بیشتر با آنالیز آزمایشگاهی خون، مایعات و بافت های بدن انسان با هدف تشخیص بیماری، پیگیری درمان و حفظ سلامت افراد جامعه سر و كار دارد. كارشناس آزمایشگاه به انجام انواع آزمایشات تخصصی مولكولی، سلولی، بافت شناسی، قارچ شناسی و… به منظور تشخیص، درمان و پیش گیری از بیماری ها می پردازد و با عنایت به محل كار خود، وظایف متفاوتی را برعهده می گیرد.”
علاقمندان برای كسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنتی http: //www.ibrc.ir/index.aspx?siteid=۱ بازگشت كنند یا با شماره تلفن ۴۴۲۷۳۹۳۵ تماس بگیرند.

منبع: