بیانیه جهاددانشگاهی به مناسبت فرا رسیدن روز ملی مبارزه با استكبار جهانی

ربات كشاورز: جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن سیزدهم آبان روز ملی مبارزه با استكبار جهانی، اطلاعیه ای صادر كرد.
به گزارش ربات كشاورز به نقل از ایسنا، در متن این بیانیه كه از طرف روابط عمومی جهاددانشگاهی انتشار یافته، آمده است:
«بسم الله الرحمن الرحیم
سیزده آبان ۱۳۵۸ روزی افتخار آمیز برای ملت ایران و نشانه ای پر نور در راه عزت طلبی و استقلال خواهی پیروان خط بنیانگذار كبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(قدس سره) است.
با وجود گذشت سال ها از حماسه ی تسخیر لانه جاسوسی آمریكا به دست جوانان پر شور دانشجو، ابعاد این اقدام جسورانه ی مبتنی بر بصیرت و متكی به آرمان های اصیل انقلاب اسلامی، همچنان نماد، نشانه و سرمشقی باارزش برای دوران كنونی است كه در آن دیپلماسی، نفوذ و میدان داری فرهنگ آمریكایی اهتمام در اخفای متقلبانه ی خوی استكباری ایالات متحده ی آمریكا دارد.
پیشتازی دانشجویان پیرو خط امام در سوژه دشمن شناسی و دارا بودن نگاهی فراتر از قدرت سخت و تجهیزات نظامی به دشمن، یعنی آن چه كه امروز از آن بعنوان جنگ نرم یاد می شود، تحسین برانگیز و شایسته بررسی و مطالعه عمیق توسط نسل جوان و خصوصاً دانشجویان است.
شناخت مكر و حیله های امروز نظام سلطه كه با بودجه های سرسام آور در حوزه های غیر نظامی، ملت های دنیا را تهدید می كند، همین طور عدم اعتماد به دشمن برای اختتام دادن به خباثت هایش با وجود اقدامات آشكار و پنهان در مجامع بین المللی و حملات گسترده رسانه ای، اطللاعاتی و تبلیغاتی از وظایف آحاد ملت هایی است كه دل در گرو عزت، آرمان ها و استقلال خود دارند.
ملت رشید ایران بارها و بارها در عرصه های مختلف سیاست داخلی و خارجی، علم و فناوری، فرهنگ و اقتصاد كارآمدی دین را به مدد تعالیم قرآن كریم و عترت طاهرین (ع) تجربه كرده اند كه استكبار ستیزی نیز همچون آنهاست. مبارزه ای همیشگی با دشمنانی كه به گواه تاریخ از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تابحال از هیچ مخالفت و عناد و سنگ اندازی در راه ملت كوتاهی نكرده اند.
اینك در آستانه فرارسیدن سیزدهم آبان ماه، ضمن مرور و بزرگداشت حماسه ی افتخار آمیز تحقیر دشمن زبون، جهادگران نهاد انقلابی جهاد دانشگاهی اعلام می دارند همگام با سایر آحاد مردم در راهپیمایی ضد استكباری ۱۳ آبان شركت نموده و با تبعیت از ولایت فقیه و سرلوحه قرار دادن رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) امكانات فناورانه و دستاوردهای فرهنگی خود خصوصاً بركات فرهنگ جهادی را برای یاری رسانی به دستگاه های اجرایی كشور در راه حفظ استقلال، عزت ملی و تعالی اجتماعی به كار گیرند. اعضای این نهاد از عموم ملت شهید پرور ایران اسلامی دعوت می كنند تا با حضور پرشكوه خود در آیین های بزرگداشت سیزده آبان، آرمان های ضداستكباری و ظلم ستیزانه انقلاب اسلامی را همچون گذشته، زنده نگه دارند.»

منبع: