بیانیه جهاددانشگاهی به مناسبت فرا رسیدن روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

ربات کشاورز: جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن سیزدهم آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، اطلاعیه ای صادر کرد.
به گزارش ربات کشاورز به نقل از ایسنا، در متن این بیانیه که از طرف روابط عمومی جهاددانشگاهی انتشار یافته، آمده است:
«بسم الله الرحمن الرحیم
سیزده آبان ۱۳۵۸ روزی افتخار آمیز برای ملت ایران و نشانه ای پر نور در راه عزت طلبی و استقلال خواهی پیروان خط بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(قدس سره) است.
با وجود گذشت سال ها از حماسه ی تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست جوانان پر شور دانشجو، ابعاد این اقدام جسورانه ی مبتنی بر بصیرت و متکی به آرمان های اصیل انقلاب اسلامی، همچنان نماد، نشانه و سرمشقی باارزش برای دوران کنونی است که در آن دیپلماسی، نفوذ و میدان داری فرهنگ آمریکایی اهتمام در اخفای متقلبانه ی خوی استکباری ایالات متحده ی آمریکا دارد.
پیشتازی دانشجویان پیرو خط امام در سوژه دشمن شناسی و دارا بودن نگاهی فراتر از قدرت سخت و تجهیزات نظامی به دشمن، یعنی آن چه که امروز از آن بعنوان جنگ نرم یاد می شود، تحسین برانگیز و شایسته بررسی و مطالعه عمیق توسط نسل جوان و خصوصاً دانشجویان است.
شناخت مکر و حیله های امروز نظام سلطه که با بودجه های سرسام آور در حوزه های غیر نظامی، ملت های دنیا را تهدید می کند، همین طور عدم اعتماد به دشمن برای اختتام دادن به خباثت هایش با وجود اقدامات آشکار و پنهان در مجامع بین المللی و حملات گسترده رسانه ای، اطللاعاتی و تبلیغاتی از وظایف آحاد ملت هایی است که دل در گرو عزت، آرمان ها و استقلال خود دارند.
ملت رشید ایران بارها و بارها در عرصه های مختلف سیاست داخلی و خارجی، علم و فناوری، فرهنگ و اقتصاد کارآمدی دین را به مدد تعالیم قرآن کریم و عترت طاهرین (ع) تجربه کرده اند که استکبار ستیزی نیز همچون آنهاست. مبارزه ای همیشگی با دشمنانی که به گواه تاریخ از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تابحال از هیچ مخالفت و عناد و سنگ اندازی در راه ملت کوتاهی نکرده اند.
اینک در آستانه فرارسیدن سیزدهم آبان ماه، ضمن مرور و بزرگداشت حماسه ی افتخار آمیز تحقیر دشمن زبون، جهادگران نهاد انقلابی جهاد دانشگاهی اعلام می دارند همگام با سایر آحاد مردم در راهپیمایی ضد استکباری ۱۳ آبان شرکت نموده و با تبعیت از ولایت فقیه و سرلوحه قرار دادن رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) امکانات فناورانه و دستاوردهای فرهنگی خود خصوصاً برکات فرهنگ جهادی را برای یاری رسانی به دستگاه های اجرایی کشور در راه حفظ استقلال، عزت ملی و تعالی اجتماعی به کار گیرند. اعضای این نهاد از عموم ملت شهید پرور ایران اسلامی دعوت می کنند تا با حضور پرشکوه خود در آیین های بزرگداشت سیزده آبان، آرمان های ضداستکباری و ظلم ستیزانه انقلاب اسلامی را همچون گذشته، زنده نگه دارند.»

منبع: