رییس دانشگاه علم و فرهنگ خبر داد اعزام اولین گروه اعضای هیات علمی و دانشجویان به اتریش

به گزارش ربات كشاورز به منظور گذراندن دوره های تخصصی، اولین گروه اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشگاه علم و فرهنگ به اتریش اعزام شدند.
به گزارش ربات كشاورز به نقل از ایسنا، دكتر سعید هاشمی با بیان این خبر اظهار داشت: در جهت توسعه كیفی و بهره مندی حداكثری از دانش روز، توانمندی ها، ظرفیت ها و تجارب علمی دانشگاه های خارجی، اولین گروه از اعضای هیات علمی و دانشجویان دكتری رشته های گردشگری و هتل داری به كشور اتریش اعزام شدند.
رئیس دانشگاه علم وفرهنگ اضافه كرد: فرصت های مطالعاتی، بورسیه ها و سفرهای علمی اعضای هیات علمی و دانشجویان دكتری برای ما از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و از همین رو بر مبنای تفاهم نامه و قرارداد همكاری مشترك با دانشگاه imc اتریش، اولین گروه اعضای هیات علمی و دانشجویان رشته گردشگری و هتل داری شنبه (11آبان ماه) برای طی دوره تخصصی به این كشور اعزام شدند.
بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ، هاشمی تصریح كرد: دوره های تخصصی موثری را هم برای رشته های هنر و معماری، فنی و مهندسی و علوم انسانی در كشورهای اتریش، فرانسه، آلمان و مالزی در نظر داریم كه مقدمات آن فراهم شده و به ترتیب اجرا می گردد.