توسط شركت دانش بنیان عضو پارك علم و فناوری البرز انجام می شود ساخت انواع دستگاه های بالانس استاتیكی و دینامیكی

ربات كشاورز: یكی از شركت های دانش بنیان عضو پارك علم و فناوری البرز موفق به طراحی و ساخت انواع دستگاه های بالانس استاتیكی و دینامیكی برای رفع نیازهای مختلف صنایع شد.
به گزارش ربات كشاورز به نقل از ایسنا، مهندس محمدرضا نصرآبادی، مدیرعامل این شركت دانش بنیان با بیان این خبر اظهار داشت: این موفقیت به دنبال ۱۰ سال مطالعه و تحقیق تیم به وجود آمده و هم اكنون ارائه خدمت در زمینه های بالانس، ارتعاش سنجی، تعمیرات و بهینه سازی قطعات دوار ساخت، دستگاه های بالانس صنعتی آنالیز و عیب یابی صنایع مختلف توسط این شركت انجام می شود.

وی اظهار نمود: پیشرو بودن این مجموعه در صنعت و دانش كاملا بومی آن به همراه تجربیات بهادار حاصل از فعالیت بر روی هزاران مجموعه و قطعه های مختلف ارائه خدمات بهتر به صنعت كشور در زمینه های مختلف محصولات سخت افزاری و نرم افزاری را فراهم نموده است.

نصرآبادی با اشاره به این كه این شركت در ساخت انواع دستگاه های بالانس و ارتعاش سنجی و تعمیرات قطعات دوار فعالیت داشته و تابحال خدمات مختلفی به صنعت ارائه داده است، اشاره كرد: ساخت انواع دستگاه های بالانس استاتیكی و دینامیكی (متناسب با شرایط كاركرد روتور، ساخت دستگاه های بالانس پرتابل با كم ترین وزن ممكن و دقتی بی نظیر، ساخت دستگاه های فركانس طبیعی و ساخت حسگرهای (vp) ) پرتابل و غیر پرتابل در سه مدل متداول به بالاترین دقت رایج از خدمات سخت افزاری این شركت دانش بنیان است.

وی به محصولات نرم افزاری این شركت اشاره نمود و اظهار داشت: برنامه نویسی و پیاده سازی و تولید نرم افزارهای ارتعاش و كنترل كیفی، اجرای برنامه تعمیرات و پیشگیرانه PM، ارائه انواع خدمات بالانس كارگاهی از ۲۰ گرم تا ۲۰ تن و آنالیز ارتعاشات و بالانس در محل بدون محدودیت قطر – وزن – دور از خدمات نرم افزاری و فنی و دانشی این شركت است.

نصرآبادی با اشاره به اینكه هدف این مجموعه تنظیم صنعت رفع خلا بالانس در كشور است، اضافه كرد: در شرایطی كه تحریم های سنگین در بخش های مختلف صنعتی تلاش می كند عرصه را برای تولید داخلی سخت و دشوار كند این وظیفه شركت های دانش بنیان و دانش محور است تا تلاش كنند نیازهای داخلی را پاسخ داد و تاب آوری شركت های داخلی را برابر این تحریم ها بالا برند و آنها توانمند كنند.

طبق اعلام روابط عمومی جهاددانشگاهی، او در آخر با تاكید بر این كه فضای خوبی برای نقش آفرینی شركت های دانش بنیان و فناور در كشور فراهم گشته است، اظهار داشت: تابحال صدها شركت از خدمات ما بهره برده اند و این نشان میدهد اگر تلاش نماییم می توانیم مورد توجه شركت های داخلی قرار بگیریم.

منبع: