مدیركل ورزش و جوانان بوشهر مطرح كرد تسهیل مسیر كسب وكار و اشتغال جوانان با اجرای طرح منش

به گزارش ربات كشاورز ایسنا/بوشهر مدیركل ورزش و جوانان استان بوشهر عنوان كرد: با اجرای طرح منش شاهد سرعت بخشیدن به مسیر كسب و كار و اشتغال جوانان استان خواهیم بود و زمینه های لازم جهت اشتغال جوانان فراهم می شود.
احمد بهروزیان فر ظهر امروز در آیین افتتاحیه مركز نوآوری و شكوفایی جهاد دانشگاهی استان بوشهر اظهار داشت: این اداره كل در جهت رسالت اصلی و ذاتی خود در حوزه جوانان ضمن پیگیری در حوزه اشتغال جوانان تلاش داشته تا زمینه ایجاد شغل برای این عزیزان را فراهم آورد و در این راستا اقدامات ارزشمندی انجام داده است.
وی افزود: اقدامات در حوزه اشتغال زایی و برگزاری دوره های مختلف آموزشی در حوزه كسب و كار: سال قبل با حمایت های وزارت ورزش و جوانان مبلغ یك میلیارد و نیم تسهیلات در چارچوب طرح های اشتغال به جوانان كارآفرین اختصاص یافت كه حالا این افراد از این مبالغ در حوزه اشتغال زایی استفاده می نمایند.
این مسئول تصریح كرد: طی ۲ سال قبل در چارچوب طرح سرباز مهارت از راه تفاهم نامه هایی كه با جهاد دانشگاهی داشتیم و با مجری گری جهاد دانشگاهی استان بوشهر تعداد ۱۰۰۰ سرباز تحت آموزش های موردنیاز قرار گرفتند.
مدیركل ورزش و جوانان استان بوشهر با اشاره به اینكه طرح منش با مجموع اعتبار ۲۵۰ میلیون اجرا خواهد شد، اظهار داشت: یقینا با اجرای این طرح شاهد سرعت بخشیدن به كسب و كار و اشتغال جوانان استان خواهیم بود و زمینه اشتغال و تسهیل مسیر كسب و كار جوانان فراهم می شود.
امیدواریم شاهد برگزاری و اجرای طرح منش به بهترین وجه باشیم و این طرح نتیجه خوبی در بحث اشتغال برای جوانان هم استانی در بر داشته باشد. انتظار ما از جهاد دانشگاهی این است كه از ظرفیت انجمن ها و سمن های فعال جهت اجرای طرح به نحو مطلوبی استفاده گردد.

منبع: