تولید كادیلاك با نمایشگر خمیده و خدمات واقعیت افزوده

به گزارش ربات كشاورز تازه ترین مدل كادیلاك كه در سال ۲۰۲۱ به بازار می آید از امكاناتی مانند نمایشگر خمیده ۳۸ اینچی اولد و قابلیت سوپر كروز برای تسهیل هدایت خودرو برخوردار می باشد.

به گزارش ربات كشاورز به نقل از انگجت، كادیلاك ۲۰۲۱ اسكلید یك خودروی شاسی بلند لوكس است كه دارای سه پورت یو اس بی – سی و سیستم ناوبری واقعیت افزوده هم هست.
نمایشگر ۳۸ اینچی این خودرو با دقت ۴K، به سه بخش مجزا برای نمایش اطلاعات تقسیم شده است. بخش اول، یك نمایشگر ۷.۲ اینچی لمسی در سمت چپ راننده است. بخش دوم یك نمایشگر ۱۴.۲ اینچی در پشت فرمان برای نمایش اطلاعات پایه ای در زمان رانندگی است. بخش سوم هم نمایشگری ۱۶.۹ اینچی برای نمایش اطلاعات مربوط به سیستم تهویه و امكانات چند رسانه ای خودرو است.
قابلیت سوپر كروز این خودرو، رانندگی آزاد و بدون احتیاج به دخالت دست را در مسیرهای مستقیم ممكن می كند. این توانایی بیشتر از ۳۲۰ هزار كیلومتر از مسیرهای بزرگراهی را در آمریكا و كانادا پوشش می دهد. قابیلت سوپر كروز از امكاناتی مانند تغییر خودكار مسیر رانندگی در بزرگراه، كنترل دقیق حد سرعت و غیره برخوردار می باشد.
گفتنی است در صندلی های پشتی این خودرو نمایشگرهای لمسی ۱۲.۶ اینچی جهت استفاده مسافران تعبیه شده و ۳۶ بلندگو و سه آمپلی فایر سیستم صوتی خودروی مورد اشاره را می سازند. سیستم ناوبری واقعیت افزوده هم وضعیت ترافیكی خیابان های اطراف را به صورت زنده بر روی شیشه جلوی خودرو نمایش می دهد. قیمت و زمان دقیق عرضه این خودرو هنوز اعلام نشده است.