مدیر فرهنگی دانشگاه صنعتی قم: 22 بهمن، مظهر نمایش قدرت نظام و جبهه انقلاب است

به گزارش ربات كشاورز ایسنا/قم مدیر فرهنگی دانشگاه صنعتی قم اظهار داشت: 22 بهمن، مظهر نمایش قدرت و اقتدار نظام و جبهه انقلاب است و مردم در این روز، با حضوری پرشور و گسترده، پاسخی كوبنده به ایادی استكبار جهانی می دهند.
سید محمود فخرالاسلام طباطبایی در گفتگو با ایسنا عنوان كرد: ایام الله دهه فجر در بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی، با حضور خیلی از دانشجویان و نخبگان انجام شد.
مدیر فرهنگی دانشگاه صنعتی قم اضافه كرد: دانشگاه صنعتی قم در این ایام 23 عنوان برنامه به مناسبت ایام الله دهه فجر برگزار كرد كه مهم ترین آن برگزاری برنامه های انقلابی و فرهنگی و بزرگداشت یاد و خاطره شهید سردار سلیمانی و همراهان بود.
وی بیان كرد: یكی از رویكردهای مهم در بزرگداشت انقلاب و جلب مشاركت حداكثری مردم در راهپیمای 22 بهمن، معرفی دستاوردهای كلان انقلاب اسلامی است كه در این زمینه از حضور اساتید برجسته انقلابی در تبیین دستاوردهای مهم انقلاب در دانشگاه استفاده كردیم.
طباطبایی اشاره كرد: باید در مجامع علمی و دانشگاهی، فضای مناسبی را برای تبیین ارزش های انقلابی و استفاده از ظرفیت های فرهنگی در این حوزه به وجود آورد.
وی اظهار داشت: حضور پرشور دانشجویان در راهپیمایی 22 بهمن و مشاركت مردم در این رویداد مهم، سبب عقب نشینی دشمن می شود.
مدیر فرهنگی دانشگاه صنعتی قم اضافه كرد: و ما این را یقین می دانیم امت حزب الله و همیشه در صحنه مانند همیشه با حضور گرم خود پاسخ دندان شكنی به ایادی كفر و كسانی كه جبهه انقلاب را تضعیف می كنند خواهند داد.
وی عنوان كرد: مردم خون گرم و همیشه در صحنه در این روز به دشمنان و در راس آنان به امریكا نشان می دهند كه با وحدت و انسجام خود، بنیان استكبار را از میان خواهند برد.