ارائه خدمات مشاوره ای جهاددانشگاهی قم در راهپیمایی 22 بهمن

به گزارش ربات كشاورز ایسنا/قم مدیر مركز خدمات مشاوره و روانشناسی جهاددانشگاهی واحد استان قم از ارائه خدمات مشاوره ای مجانی این مركز در راهپمایی 22 بهمن ماه در قم خبرداد.
هادی خورسند در گفتگو با ایسنا اظهار داشت: یوم الله 22 بهمن روز همبستگی ملت ایران در مقابل ستمكاران عالم و روز فریاد همدلی و بیعت مجدد با رهبری معظم انقلاب است.
وی ادامه داد: جهاددانشگاهی كه برخاسته از متن فرهنگ انقلابی است نمونه ای كامل از برونداد تفكر انقلابی است كه در این سالها همیشه در خط اول صیانت از آرمان انقلاب و انقلاب گران حقیقی كه مردم بصیر و آگاه ایران زمین بوده است.
وی خاطرنشان كرد: جهاددانشگاهی استان قم در سالهای گذشته همیشه با عنایت به وظایف خود در برهه های حساس با روحیه جهادی و انقلابی در خدمت مردم نجیب و شریف ایران و شهر عش آل محمد(ص) بوده است و در این رابطه مراكز مختلف وابسته به این نهادانقلابی هم در هر زمانی كه نیازی به حضور بوده، فعال بوده اند.
وی ادامه داد: مركز خدمات مشاوره و روانشناسی جهاددانشگاهی استان قم هم در روزهای الله دهه فجر سال جاری با حضور كارشناسان متخصص خود با ایجاد یك غرفه مبادرت به ارائه خدمات تخصصی مشاوره در بخش های مختلف همچون ازدواج، كودك و مباحث مرتبط به تحصیل و… می كند.
وی اظهار داشت: این غرفه فردا 22 بهمن ماه در راه راهپیمایی دشمن شكن ملت انقلابی و همیشه در صحنه قم خدمت ودر قالب غرفه جهاددانشگاهی واحد استان قم خدمت رسان مردم غیور این استان مقدس خواهد بود.