دومین جشنواره تابالندگی مهلت شركت تا 30 بهمن

به گزارش ربات كشاورز ایسنا/قم دبیر دومین جشنواره تا بالندگی از اعلام فراخوان جذب آثار فرهنگی و هنری به این جشنواره خبرداد.
علی حسینی معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان قم در گفتگو با ایسنا عنوان كرد: جشنواره تا بالندگی به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان قم و با مشاركت دانشگاه های استان قم به مناسبت ایام الله دهه فجر برگزار می گردد.
وی اضافه كرد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره امام و شهدا، ترویج دستاوردهای انقلاب، گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی همچون اهداف برگزاری این جشنواره است، در این میان انتقال روحیه ایثار، ازخودگذشتگی و شهادت طلبی به نسل جوان كشور مهم ترین هدفی است كه در این دور از جشنواره دنبال می شود.
وی اظهاركرد: دومین دوره جشنواره “تا بالندگی” در محورهای دستاورهای انقلاب، شكوه ایستادگی، راهپیمایی 22 بهمن، همبستگی و وحدت ملی، در سه بخش شعارنویسی، عكاسی و كتابخوانی وصیت نامه امام خمینی(ره) برگزار می شود.
حسینی اظهاركرد: فراخوان ارسال آثار به جشنواره از 20بهمن ماه آغاز خواهد شد و تا آخر بهمن ماه هم ادامه خواهد داشت كه علاقه مندان می توانند آثار خویش را از راه سایت جهاددانشگاهی قم به نشانی http: //jd-qom.ac.ir/fa/form/164 ارسال كنند.