یک شرکت آمریکایی ادعا کرد: کیت خانگی کرونا به زودی از راه می رسد

ربات کشاورز: یک شرکت نوپا در آمریکا مدعی است باتوجه به کمبود کیت های آزمایش ویروس کرونا در این کشور به زودی انجام آزمایش مستقیم خانگی ویروس مذکور را ممکن می کند.

به گزارش ربات کشاورز به نقل از دیجیتال ترندز، شرکت Everlywell اعلام نموده که از ۲۳ مارس یعنی پس فردا قادر به فروش ۳۰ هزار کیت آزمایش به صورت آنلاین خواهد بود. هزینه خرید این کیت ها و نیز ارسال و دریافت نتیجه ۱۳۵ دلار است.
افراد پیش از خرید و انجام آزمایش های آنلاین باید به برخی سوالات به صورت آنلاین پاسخ دهند تا این کار به صورت دقیق تری صورت بگیرد. نتیجه هر آزمایش هم به صورت آنلاین در دسترس قرار می گیرد و البته تحویل هر نتیجه نیز ۴۸ ساعت به طول می انجامد.
افرادی که نتیجه آزمایش آنها مثبت باشد، بطور مجازی و بدون نیاز به بازگشت حضوری بطور رایگان به پزشکی متصل می شوند تا دستورالعمل های درمانی را دریافت نمایند.
شرکت ارائه دهنده این خدمات می گوید برای افزایش کیفیت با تعداد زیادی پزشک متخصص و آزمایشگاه ارتباط دارد و امیدوار است از این طریق بتواند کمبودها دراین زمینه را برطرف کند.
نکته جالب این است که مقامات آمریکایی نه فقط در مورد تعداد مبتلایان به ویروس کرونا اطلاعات دقیقی ندارند، بلکه حتی در مورد تعداد افرادی که در آمریکا آزمایش کرونا را انجام داده اند نیز آمار کاملی ندارند.

منبع: