اقدام جهادگران جهاددانشگاهی قزوین برای توزیع اقلام بهداشتی

به گزارش ربات كشاورز قزوین مسئول شبكه توزیع یك فروشگاه مجازی اقلام بهداشتی اظهار داشت: جهاددانشگاهی قزوین با همكاری یك شركت دانش بنیان بسته بندی و توزیع اقلام بهداشتی را عملیاتی می كند و در این روش هزینه ارسال مجانی بوده و اقلام به قیمت مصرف كننده به فروش خواهد رسید.

سعید تاسا، یكی از جهادگران جهاد دانشگاهی قزوین و مسئول شبكه توزیع یك فروشگاه مجازی اقلام بهداشتی در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: بر مبنای تأیید سازمان صمت استان، بخشی از تولیدات واحدهای بهداشتی جهت بسته بندی، فروش و توزیع به یك شركت دانش بنیان اختصاص داده شده و جهاد دانشگاهی استان قزوین یكی از مجریان این امر بوده كه با این شركت دانش بنیان همكاری دارد.

وی افزود: محصولات به صورت كلی از شركت های تولیدی خریداری شده و بعد از ثبت و پرداخت هزینه توسط مشتری در سایت https: //stmb.ir/ به وسیله یكی از شركت های تاكسی اینترنتی به صورت مجانی برای مشتری ارسال می شود.

مسئول شبكه توزیع این فروشگاه مجازی اقلام بهداشتی عنوان كرد: هم اكنون روزانه ۱۰۰۰ بسته اقلام بهداشتی در سطح شهر قزوین توزیع می شود و ظرفیت توزیع بیشتر از ۴۰۰۰ بسته در روز را داریم.

وی خاطرنشان كرد: ۲۵ نفر در چند شیفت كاری مشغول به كار هستند تا بعد از تهیه اقلام بهداشتی آنها را بسته بندی كرده و به دست مشتریان برسانند.

تاسا تصریح كرد: تمامی محصولات به قیمت مصرف كننده به فروش می رسد و پس از ثبت سفارش در سریع ترین زمان ممكن محصول به دست مشتری می رسد و هزینه ارسال هم مجانی است.

مسئول شبكه توزیع این فروشگاه مجازی اقلام بهداشتی بیان نمود: توزیع قانونی می باشد و بر مبنای سهمیه و حواله دریافت شده از جانب سازمان صمت استان انجام می شود و محصولات عرضه شده شامل محلول ضدعفونی كننده، ژل ضدعفونی كننده، دستكش و ماسك است.