در بیمارستان؛ دوربین گوگل علائم حیاتی بیماران مبتلا به کرونا را رصد می کند

ربات کشاورز: بیمارستانی در نیویورک با نصب دوربین های نظارتی گوگل در اتاق بیماران کووید۱۹، از قرار گرفتن کادر درمان در مقابل ویروس جلوگیری و همزمان علایم حیاتی بیماران را رصد می کند.

به گزارش ربات کشاورز به نقل از دیجیتال ترندز، ماونت سینایی یکی از بیمارستان های نیویورک است که انبوهی از بیماران مبتلا به ویروس کرونا در آن بستری هستند. این بیمارستان حالا با بهره گیری از دوربین های نظارتی «نست» بیماران را رصد می کند تا میزان قرار گرفتن کارمندانش در مقابل ویروس را بکاهد.
درهمین راستا دوربین های نست که در شرکت گوگل ساخته می شوند، در اتاق بیماران کووید۱۹ نصب می شوند تا کادر درمان بتوانند نشانگرهای حیاتی آنها را بهتر رصد کنند.
بیمارستان مذکور هفته گذشته دو دوربین در اتاق هر بیمار نصب کرد. یکی از دوربینها برای کنترل علائم حیاتی بیمار و دیگری برای برقراری ارتباط با او است.
رابی فریمن نایب رییس نوآوری های بالینی در بیمارستان ماونت سینایی می گوید: ویدئوهای این دوربین ها بطور مستقیم در یک کنسول خاص در مقر پرستاران بیماران پخش می شود.
به گفته فریمن این دوربین ها به بیمارستان کمک می نماید تا تجهیزات حفاظتی بیشتری برای پرستاران حفظ کند. از طرف دیگر این اقدام آنها را در مقابل ویروس ایمن می کند.
در حال حاضر حدود ۱۰۰ دوربین نست در این بیمارستان نصب شده و فعال است.

منبع: