كمپین آگاهی رسانی سلامت خانواده

ربات كشاورز: مركز درمان ناباروری و سقط مكرر ابن سینا به مناسبت هفته ملی جمعیت، كمپین آگاهی رسانی سلامت خانواده را از تاریخ شنبه 27 تا چهارشنبه 31 اردیبهشت برگزار می نماید.
به گزارش ربات کشاورز به نقل از ایسنا، این کمپین با مشارکت متخصصان حوزه های سلامت باروری، سلامت روان و سلامت جنسی و اصحاب رسانه، با هدف افزایش آگاهی خانوادهها درباب ابعاد مختلف سلامت خانواده با نگاهی ویژه به دوره شیوع ویروس کرونا و نیز چالش های درمان ناباروری و دستاوردهای جدید در این عرصه برگزار می گردد.
هر روز از این هفته به هم نشست متخصصان و رسانه ها با تمرکز بر یک موضوع خاص اختصاص یافته و این هم نشست ها به صورت زنده از صفحه رسمی اینستاگرام مرکز درمان ناباروری ابن سینا به آدرس avicennaclinic پخش می شود.
ازدواج، سلامت روان و سلامت جنسی، ارتقاء روابط زناشویی در دوره کرونا، سلامت روان در دوران کرونا، چالش های درمان ناباروری و تازه های درمان ناباروری موضوعات این جلسات هم نشست و پرسش و پاسخ هستند که از ۲۷ تا ۳۱ اردیبهشت هر روز ساعت ۱۰ بامداد در محل سالن همایش مرکز درمان ناباروری ابن سینا برگزار می گردد.
به گزارش روابط عمومی مرکز درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا، علاقه مندان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۲۳۵۱۹ تماس بگیرند.

منبع: