بیانیه جهاد دانشگاهی به مناسبت روزقدس؛ تبیین اندیشه مقاومت و اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی ادامه دارد

به گزارش ربات کشاورز جهاددانشگاهی در اطلاعیه ای اعلام نمود: روز قدس امسال بااینکه در بُعد اجتماعات حضوری محدود شده اما تبیین اندیشه مقاومت، وحدت مسلمانان و اعلام انزجار از آمریکا و رژیم صهیونیستی در جریان است.

به گزارش ربات کشاورز به نقل از مهر، جهاددانشگاهی برای روز قدس اطلاعیه ای صادر کرد.
متن بیانیه به شرح زیر است:
« سال هاست با آلودگی بزرگ ناشی از یک مرکز شرارت، یک منبع دائمی تولید و انتشار توطئه و نیرنگ و یک رژیم اشغالگر و سلطه جو دست و پنجه نرم می کند. رژیم جنایتکار صهیونیستی که با غصب و غارت و آواره کردن ملتی مظلوم، کار خودرا شروع کرد، همچنان در تکاپوی استیلا بر میراث معنوی و تمدنی مسلمانان است.
ظلم، جنایت، ترور و انواع توطئه های آشکار و پنهان نظامی، اقتصادی، سیاسی و رسانه ای، همزاد رژیم اسرائیل بوده و هست و در این میان، آمریکای بدنام نه فقط از هیچ حمایتی در قبال اقدامات این رژیم فروگذار نکرده بلکه هویت ذلت بار خود در مقابل صهیونیست ها را با طرح های ننگینی چون تغییر پایتختی رژیم اشغالگر قدس و معامله قرن بیش از پیش آشکار کرده است؛ امروز به جرأت می توان گفت هر اقدام ایالات متحده آمریکا در منطقه خاورمیانه و در کشورهایی مثل عراق و سوریه، معطوف به یک اصل و سیاست کلی است و آن حفظ و حمایت همه جانبه از رژیم صهیونیستی و کمک به اجرای نقشه های شوم سلطه جویی این رژیم است.
در این شرایط، توجه و اهتمام به تدبیر بی نظیر و آینده نگر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در کنار عمل به تاکیدات و سفارش های آن امام(ره) و رهبر معظم انقلاب در قبال مساله فلسطین و قدس شریف، مورد نیاز کشورهای اسلامی و علاج و راه رهایی از غده سرطانی اسرائیل است.
روز قدس روز ظلم ستیزی، روز قیام و مقاومت و روز حیات اسلام است. بنیان مرصوص خداباوران و امیدواران به نصرت الهی در آخرین جمعه ماه پربرکت رمضان، یک دفعه دیگر در مقابل استکبار و رژیم جنایتکار صهیونیستی می ایستد و وحدت و عزم مسلمانان را در نابودی اسرائیل به رخ دشمنان اسلام خواهد کشید.
روز قدس امسال بااینکه در بُعد اجتماعات حضوری به سبب شرایط پیش آمده، محدود شده اما تبیین و تبادل اندیشه مقاومت، وحدت و همدلی مسلمانان و اعلام انزجار و نفرت از آمریکا و رژیم صهیونیستی در جریان است و میدان وسیع مبارزه با امپراطوری رسانه ای استکبار، شاهد بروز ابتکار، خلاقیت و روش های تازه مبارزه جوانان انقلابی و دغدغه مند در فضای مجازی است.
اعضای نهاد جهاددانشگاهی، همراه و همدل با ملت بزرگ و متعهد به آرمان اسلام و امام(ره) ضمن گرامی داشت شهدای عزیز فلسطینی و جبهه مقاومت در مقابل اسرائیل، همبستگی خودرا با ملت مظلوم و رنجدیده فلسطین اعلام نموده و در جمعه پیش رو به جمع میلیونی شنوندگان و بینندگان بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) می پیوندند تا به فضل و امداد الهی توان و امکانات خودرا برای تحقق رهنمودهای معظم له در راه آرمان قدس عزیز به کار گیرند.»

منبع: