در مرکز آموزش مهارت های پیشرفته سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف؛ ثبت نام در دوره های آموزشی ویژه کودکان و نوجوانان شروع شد

در جهت مأموریت های جهاد دانشگاهی در توسعه اشتغال پایدار در کشور، مرکز آموزش مهارت های پیشرفته سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف با هدف ارتقای توانمندی و تقویت روحیه مهارت آموزی نوجوانان، تدوین و اجرای تعدادی دوره های آموزشی مهارتی را شروع کرد.
به گزارش ربات کشاورز به نقل از ایسنا، این فعالیت از همکاری انجمن های تخصصی، فرهیختگان و متخصصین این حوزه در پرورش توانمندی، تقویت هوش ارتقای مهارت های فنی تخصصی گروه سنی نوجوانان بهره برده است.
در مرحله اول این اقدام، تعداد ۱۱ عنوان دوره برای گروه های سنی مختلف تدوین شده که از ۲۱ تیر ماه آغاز و تا اختتام تابستان ادامه دارد.
تعریف دوره های جدید، شناسایی و پرورش استعداد نوجوانان و ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای به نوجوان و والدین، از برنامه های آتی این مرکز در حوزه آموزش و توانمند سازی نوجوانان در سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف است.
ثبت نام کلیه دوره های آموزشی (مطابق فهرست پیوست) تا ۲۰ تیر ماه ادامه داشته و شرکت در دوره ها برای عموم آزاد است.
متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه ثبت نام، با شماره ۶۶۰۷۵۰۸۵ تماس حاصل کرده و یا به سایت jdsl.ir مراجعه کنند.

منبع: