با حضور جمعی از مسئولان؛ دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در ساوه افتتاح شد

به گزارش ربات کشاورز مرکزی دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی با حضور تعدادی از مسؤلان در شهرستان ساوه افتتاح شد.
محمدتقی آبایی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی، پنجشنبه یکم آبانماه در حاشیه آئین افتتاح این دبیرخانه که در ساختمان جهاد دانشگاهی ساوه انجام شد، اظهار نمود: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در چارچوب تفاهم نامه مشترک بین معاونت اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون، جهاد دانشگاهی کشور و صندوق کارآفرینی امید اجرایی می شود.
وی با اشاره به اینکه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ناظر بر اجرای طرح در استان و جهاد دانشگاهی مجری آن است، اضافه کرد: این نهاد همواره در حوزه های مختلف خوش درخشیده و از شروع انقلاب در هر حوزه ای که ورود پیدا کرده توانسته موفق عمل کند.
آبایی اظهار نمود: به همین جهت است که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه های مختلف همچون اشتغال با جهاد دانشگاهی همکاری هایی را انجام داده است و طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و طرح ملی توسعه مشاغل خانگی همچون این همکاری هاست.
به گزارش ربات کشاورز به نقل از ایسنا، دبیرخانه این طرح در شهرستان ساوه با حضور نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل تعاون و رئیس جهاد دانشگاهی استان بعنوان یکی از دبیرخانه های طرح در استان مرکزی راه اندازی شد.

دبیرخانه های طرح در “اراک، کمیجان، شازند، خنداب، تفرش، آشتیان و فراهان با محوریت اراک” و ” محلات، خمین، دلیجان، محلات با محوریت نیم ور محلات” هم راه اندازی می شود و شهرستان های ساوه و زرندیه هم زیرمجموعه دبیرخانه ساوه خواهند بود. دبیرخانه مرکزی طرح هم در اراک مستقر خواهد شد.