آزمون استخدامی تأمین اجتماعی به میزبانی جهاددانشگاهی بوشهر برگزار شد بعلاوه فیلم

به گزارش ربات کشاورز بوشهر آزمون استخدامی شرکت کار و تأمین سازمان تأمین اجتماعی، به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در مجموعه های مدیریت درمان تأمین اجتماعی و ادارات کل بیمه ای در سرتاسر کشور به شکل قرارداد موقت شرکتی امروز جمعه دوم آبان ماه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد عالیشهر برگزار گردید.
مدیر اجرائی آزمون های استخدامی جهاد دانشگاهی استان بوشهر با اشاره به جزئیات برگزاری این آزمون اظهار نمود: طی دو روز گذشته محل برگزاری آزمون، سالن ها و کلاس ها، صندلی ها، خدمات بهداشتی و اتاق های مخزن بطور کامل ضدعفونی شده است.
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان بوشهر، عارفه سلیمی افزود: خوشبختانه این آزمون دو ساعته با رعایت و اجرای کامل پروتکل های بهداشتی و همین طور استفاده از ماسک توسط تمامی شرکت کنندگان، ناظران و تیم اجرائی آزمون از ساعت ۹ بامداد امروز آغاز و تا ساعت ۱۱ ادامه داشت.
وی با تاکید بر رعایت فواصل استاندارد بین صندلی ها و محل استقرار آزمون دهندگان عنوان کرد: تمامی عوامل اجرائی آزمون در جهاد دانشگاهی استان بر این امر نظارت داشته و کل پروسه و مراحل آزمون توسط عوامل با رعایت کامل موارد بهداشتی انجام گرفت.
این مسئول اشاره کرد: با وجود استفاده از ماسک و دستکش توسط عوامل اجرائی جهاد دانشگاهی و همین طور داوطلبان، برای همه آزمون دهندگان نیز ماسک و دیگر اقلام بهداشتی موردنیاز مانند وسایل ضدعفونی تهیه شده و در دسترس ایشان برای استفاده قرار گرفت.

مدیر اجرائی آزمون های استخدامی جهاد دانشگاهی بوشهر اظهار نمود: در این آزمون تعداد کل داوطلبان ثبت نام شده توسط ما، ۶۸۴ نفر بوده که از این تعداد ۵۲۲ نفر حضور و ۱۶۲ نفر غیبت داشتند.
به گزارش ربات کشاورز به نقل از ایسنا، برگزاری این آزمون با همکاری مرکز آزمون جهاد دانشگاهی و به همّت معاونت آموزشی این نهاد در استان بوشهر و با حضور ۵۲۲ داوطلب زن و مرد در یک حوزه امتحانی اصلی و ۳ زیرحوزه برگزار شده و بمنظور پیش گیری از انتشار ویروس کرونا، با رعایت تمامی پروتکل ها و تدابیر بهداشتی همراه بوده است.
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند.
فایل آنرا از اینجا دانلود کنید: video/mp4

منبع: