بین معاونت علمی و گروه رسانه ای مهر؛ تفاهمنامه راه اندازی خانه خلاق و مرکز نوآوری رسانه مهر منعقد شد

ربات کشاورز: تفاهمنامه راه اندازی خانه خلاق و مرکز نوآوری رسانه مهر بین گروه رسانه ای مهر و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منعقد شد.

به گزارش ربات کشاورز به نقل از مهر، تفاهمنامه پشتیبانی از ایجاد خانه خلاق و مرکز نوآوری «رسانه مهر» توسط محمد شجاعیان مدیرعامل گروه رسانه ای مهر، پرویز کرمی دبیر ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و دکتر اسماعیل قادری فر رئیس مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری بامداد امروز، در محل سالن اجتماعات خبرگزاری مهر منعقد شد.
این تفاهمنامه با هدف پشتیبانی از ایجاد خانه خلاق و نوآوری رسانه مهر با ماموریت جذب شتاب دهنده ها، استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان و خلاق و نوآور فعال در حوزه هنر و رسانه، صنایع فرهنگی و خلاق منعقد شد. گروه رسانه ای مهر و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در قالب این تفاهم نامه در امتداد سیاست های کلی کشور برای توسعه و ایجاد زیست بوم صنایع فرهنگی و خلاق و بهره گیری از فناوری های نرم با یکدیگر همکاری می کنند. خانه های خلاق یکی از اصلی ترین بازیگران زیست بوم صنایع نرم و خلاق هستند و این توافقنامه تلاشی در امتداد توسعه همکاریهای دوجانبه میان ستاد فناوری های نرم و خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با گروه رسانه ای مهر است.

منبع: