پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاد دانشگاهی برگزار می کند؛ نشست تخصصی ساختار قدرت در خانواده

ربات کشاورز: نشست تخصصی ساختار قدرت در خانواده با محوریت بررسی اهمیت و انواع ساختارهای قدرت در خانواده و تجزیه و تحلیل روندهای اجتماعی آن در روز دوشنبه ۱۴ تیرماه ۱۴۰۰ بصورت مجازی انجام می شود.

به گزارش ربات کشاورز به نقل از ایسنا، در این جلسه دکتر سید بیوک محمدی، استاد پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، دکتر مرضیه ابراهیمی، استادیار دانشگاه شهید بهشتی، و دکتر فروزنده جعفرزاده پور، دانشیار پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاد دانشگاهی بعنوان سخنران حضور دارند.

در این جلسه تخصصی به سرفصل هایی همچون اهمیت بررسی ساختار قدرت در خانواده، بررسی انواع ساختارهای قدرت در خانواده های ایرانی، تجزیه و تحلیل روندهای اجتماعی، رابطه فرهنگ جامعه و شخصیت افراد (نگاه به آینده)، نوع شناسی ساختار قدرت در خانواده ایرانی، تغییر و تحولات ساختار قدرت، تغییر ساختار قدرت در خانواده ایرانی، ساختار قدرت و تعارضات زناشویی، توازن ساختار قدرت و پایداری خانواده و… پرداخته می شود.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاد دانشگاهی، انشست تخصصی ساختار قدرت در خانواده در روز دوشنبه ۱۴ تیرماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۴ الی ۱۶ بصورت مجازی بوسیله نرم افزار Adobe Connect برگزار می گردد و حضور در آن برای عموم آزاد است. علاقه مندان جهت حضور در این جلسه می توانند در زمان برگزاری به آدرس http: //ac.ihss.ir/ihss۱۴۵ مراجعه و بصورت میهمان وارد شوند.

منبع: