برگزاری رویداد مرکز نوآوری جهاد دانشگاهی شهید بهشتی با رویکرد نانو و بایوفناوری

به گزارش ربات کشاورز سومین فراخوان برگزاری رویداد مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی شهید بهشتی با رویکرد نانو و بایوفناوری در ۳ زمینه پایش و پالایش آلاینده های محیط زیست، ازدیاد برداشت نفت و صنایع غذایی، برگزار می گردد.

به گزارش ربات کشاورز به نقل از ایسنا، صاحبان ایده یا محصول اولیه، جهت شرکت در این رویداد فناورانه می­ توانند فرم­ های ثبت نام را تکمیل کرده و به همراه رزومه و مستندات طرح، حداکثر تا تاریخ ۱۵ مهرماه سال ۱۴۰۰ از راه صفحه ارسال ایده وبسایت مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی شهید بهشتی ارسال کنند.

پس از انجام ارزیابی اولیه مستندات دریافتی، طرح­ های منتخب برای داوری نهایی دعوت خواهند شد. در صورت دریافت تایید کمیته داوران، ایده ها و محصولات منتخب در فرایند توسعه محصول وارد می شوند و زیر نظر راهبر (منتور) مورد تایید واحد ارزیابی و توسعه مرکز نوآوری و شتابدهی نانو و بایوفناوری جهاد دانشگاهی شهید بهشتی، فعالیت خویش را تا رسیدن به یک نمونه اولیه قابل عرضه برای جذب سرمایه گذار ادامه خواهند داد. در راه توسعه ایده و محصول، هر یک از تیم­ های منتخب می­ توانند از خدمات حمایتی بهره ­مند شده و برپایه گزارش عملکرد مستند، به ادامه فعالیت بپردازند.

ازدیاد برداشت نفت با استفاده از نانوبایو فناوری؛ پایش و پالایش آلاینده های محیط زیست با استفاده از نانوبایو فناوری؛ تولید و بسته بندی محصولات با ارزش غذایی با استفاده از نانوبایو فناوری بعنوان محورهای اصلی رویداد نانو و بایوفناوری اعلام شده است. آخرین فرصت ارسال ایده ۱۵ مهرماه، زمان برگزاری رویداد اواسط آبان ماه و تاریخ اعلام نتایج نهایی ۳۰ آبان ماه سال ۱۴۰۰ اعلام شده است.

طرح ­های نهایی در صورت موفقیت، به سرمایه ­گذاران تخصصی تأیید شده توسط مرکز نوآوری و شتابدهی نانو و بایوفناوری جهاد دانشگاهی شهید بهشتی معرفی شده و شرایط لازم برای عقد قرارداد سرمایه گذاری با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی نهاد ریاست جمهوری و سایر نهادهای مشارکت کننده در این رویداد فراهم خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد شهید بهشتی، علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی مرکز نوآوری نانو و بایوفناوری جهاد دانشگاهی شهید بهشتی رجوع کنند.

منبع: