مرکز آموزشی سلول های بنیادی پژوهشگاه رویان برگزار می کند؛ مسابقه طراحی شخصیت های سلولی

ربات کشاورز: مرکز آموزشی سلول های بنیادی پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی در امتداد آشنایی و معرفی انواع سلول های گیاهی، جانوری و بنیادی به کودکان و نوجوانان، مسابقه طراحی شخصیت را برگزار می نماید.

به گزارش ربات کشاورز به نقل از ایسنا، مرکز آموزشی سلول های بنیادی برای همه (پژوهشگاه رویان) به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس خود و در امتداد آشنایی و معرفی انواع سلول های گیاهی، جانوری و بنیادی به کودکان و نوجوانان، مبادرت به برگزاری مسابقه طراحی شخصیت می نماید. این شخصیت (کاراکتر) می بایست نوآورانه، خلاق و بیان کننده شخصیت سلول مورد نظر باشد.

شخصیت (کاراکتر) طراحی شده باید مربوط به این نوع از سلول ها شامل: سلول بنیادی (جایزه ویژه)؛ سلول گیاهی؛ سلول عصبی؛ سلول چربی؛ سلول کبدی؛ سلول ماهیچه؛ سلول پوست؛ سلول های سیستم ایمنی؛ سلول های خونی؛ سلول اپیتلیال؛ اسپرم و تخمک؛ ویروس؛ باکتری؛ قارچ باشد.

محدودیتی در انتخاب نوع و تعداد تصاویر ارسالی برای هر فرد و همچنین، محدودیت سنی برای شرکت کنندگان وجود ندارد. محدودیتی در فرمت آثار ارسالی (دیجیتال یا غیردیجیتال) وجود ندارد و مالکیت معنوی کارکتر برای صاحب اثر محفوظ خواهد بود. حجم تصاویر ارسالی نیز می بایست زیر ۱۰ مگابایت باشد.

مهلت ارسال آثار تا ۱۳ آبان ۱۴۰۰ تعیین شده است. از آثار برگزیده با اهداء جایزه نقدی و لوح تقدیر طی مراسمی تجلیل خواهد شد. علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه می توانند آثار خودرا بوسیله این لینک ارسال کرده و یا به وب سایت معاونت آموزشی پژوهشگاه رویان (www.royan-edu.ir) مراجعه نمایند.

منبع: