اعلام آخرین مبحث مسابقه مجازی کتابخوانی هشت بهشت

به گزارش ربات کشاورز کتاب «حرکت» نوشته «علی صفائی حائری» بعنوان مبحث هشتمین و آخرین مسابقه مجازی کتابخوانی از دومین دوره مسابقات «هشت بهشت» در سال ۱۴۰۰ برای دانشجویان سراسر کشور انتخاب گردید.
به گزارش ربات کشاورز به نقل از ایسنا، کتاب «حرکت» حاوی سلسله سخنرانی ها و مباحث تربیتی استاد «علی صفایی حائری» (عین ـ صاد) است که در سال ۵۷-۱۳۵۶ در بین شماری از دانشجویان، ایراد شده است. در این مجموعه خواننده به مباحث لزوم، جهت و نیازهای حرکت انسان، آشنا می شود. لزوم حرکت و رشد آدمی، با عنایت به سه عامل قدر و ارزش، ترکیب خاص و نیازهای او و با عنایت به درک فاصله میان وضع موجود و مطلوب، توضیح می یابد.
در بحث «جهت حرکت»، هدف چیزی بالاتر از عدالت و آزادی و رفاه و تکامل ـ که آرمان های کنونی انسان معاصرند ـ معرفی می شود. چون هدف برای چنین انسانی که حرکت برایش لزوم دارد، رشد اوست. هدف نه تنها تکامل انسان و استعدادهای او که جهت به استعدادهای تکامل یافته ی اوست. در مبحث «نیازهای حرکت»، بعد از شناخت این نیازها، چه در ارتباط با خود انسان و چه در ارتباط با دیگران یا با محیط کار، تحلیل برای رفع این نیازها داده می شود.
دانشجویان سراسر کشور علاقه مند شرکت در این آزمون می توانند با رفتن به سایت باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران به نشانی BookRc.ir برای ثبت نام در این مجموعه مسابقات اقدام نمایند.
آزمون این دوره از مسابقه کتابخوانی«هشت بهشت» با مبحث کتاب «حرکت» روز جمعه ۲۷ اسفند ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۹ تا ۲۴ به صورت مجازی برگزار می گردد.
به دانشجویان برگزیده این دوره از مسابقات جوایز ۲ میلیون ریالی اهدا می شود.
دانشجویانی که در زمینه ورود به سایت و یا ثبت نام مشکل دارند به آیدی تلگرامی @FarhangiJUT اطلاع دهند.

منبع: