انتشار فراخوان هجدهمین جشنواره دانشجویی نهال

به گزارش ربات کشاورز فراخوان هجدهمین دوره جشنواره بین المللی دانشجویی فیلم کوتاه نهال منتشر گردید.
به گزارش ربات کشاورز به نقل از ایسنا، هجدهمین دوره جشنواره بین المللی دانشجویی فیلم کوتاه نهال از جانب دانشجویان دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه هنر و با همکاری معاونت فرهنگی این دانشگاه در دو بخش ملی و بین الملل شامل بخش های داستانی، تجربی، مستند، سال اولی، انیمیشن، فیلم نامه ساخته نشده و بخش عکس و پوستر فیلم برگزار می گردد.
مهلت ارسال آثار به هجدهمین دوره جشنواره بین المللی دانشجویی فیلم کوتاه نهال تا سی ویکم فروردین ماه است و علاقه مندان می توانند آثار خویش را به نشانی دبیرخانه جشنواره نهال، واقع در چهارراه ولیعصر، کوچه بالاور، پلاک دو، ساختمان معاونت فرهنگی دانشگاه هنر، طبقه اول ارسال نمایند.
هجدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کوتاه «نهال» به دبیری عارف حیدری، خردادماه سال ۱۴۰۱ برگزار می شود و علاقه مندان برای ثبت نام در جشنواره، دریافت اطلاعات بیشتر و آشنایی با قوانین این جشنواره می توانند به سایت Nahalfestival.ir رجوع کنند.
از اهداف این جشنواره که از سال ۱۳۸۲ شروع به کار کرده است، ایجاد فضایی مناسب برای عرضه آثار کمتر دیده شده و توجه به دغدغه ها و سلیقه های متعدد دانشجویان است.
برنامه بزرگداشت یکی از بزرگان سینما طبق سنت هر سال، از برنامه های افتتاحیه این جشنواره است.
شایان ذکر است جشنواره فیلم کوتاه نهال، جشنواره ای دانشجویی و ویژه فیلمهای کوتاه است که هر سال توسط دانشجویان رشته سینمای دانشگاه هنر تهران و زیر نظر معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه هنر برگزار می گردد. این جشنواره میزبان فیلمهای کوتاه دانشجویان از همه رشته های دانشگاهی کشور است.

منبع: