تاکید رییس جمهور بر انجام اقدامات فاخر در ارتباط با کارهای دانش بنیان با همکاری جهاد دانشگاهی

رییس جمهور با تاکید بر حمایت و تقویت شرکت های دانش بنیان گفت: در ارتباط با کارهای دانش بنیان لازم است معاونت علمی و همه وزراء با دستور کار مشخص و با هماهنگی بین همه بخش های درون سازمانی و برون سازمانی همچون جهاد دانشگاهی اقدامات فاخر و ارزشمندی را شروع کنند.
به گزارش ربات کشاورز به نقل از ایسنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت با اشاره به اهمیت تامین کالاهای اساسی اظهار داشت: دولت در ماه های گذشته اقدامات مناسبی دراین زمینه انجام داده و کمبودهای موجود را برطرف کرده است اما لازم است با تسهیل شرایط و مقررات همچنان برای تهیه اقلام مورد نیاز کشور اقدام گردد و در این راستا همه دستگاهها با جدیت موضوع را پیگیری کنند.
رئیس جمهور برضرورت پرداخت بموقع پول کشاورزانی که گندم و سایر محصولات خودرا به دولت می فروشند اصرار کرد و اظهارداشت: این دولت باید دولت خوش حساب باشد و لازمه اش این است که مبلغ محصولی مانند گندم را که خریداری می کند بلافاصله به کشاورز پرداخت کند.
رئیسی با تاکید بر لزوم برخورد بهنگام و قاطع با تخلفات در زمینه دولت اظهار داشت: وقتی دولت ضابطه و مقرراتی تعیین و به مجریان ابلاغ می کند همه دستگاهها موظف می باشند از آن تبعیت کنند و از وظایف اصلی و جدی همه مسئولین این است که اجازه ندهند از قانون و مقررات تخلف صورت پذیرد ضمن آنکه برخورد و برکناری کسانی که برخلاف این ضوابط عمل می کنند، مطالبه عمومی است.
آیت الله رئیسی در ادامه حمایت و تقویت شرکت های دانش بنیان را مورد تاکید قرار داد و اظهارداشت: در ارتباط با کارهای دانش بنیان و فناورانه نباید به اقدامات شکلی و بی کیفیت بسنده شود و دراین زمینه لازم است معاونت علمی و همه وزراء با دستور کار مشخص و با هماهنگی بین همه بخش های درون سازمانی و برون سازمانی همچون جهاد دانشگاهی اقدامات فاخر و ارزشمندی را شروع کنند.