سازمان جهاد دانشگاهی تهران برگزار می كند؛ کارگاه آموزشی مدیریت رفتار سازمانی

ربات کشاورز: گروه پژوهشی مدیریت و تعالی عملکرد پژوهشکده مطالعات و توسعه جهاد دانشگاهی سازمان تهران برای سازمان های متقاضی، کارگاه آموزشی «مدیریت رفتار سازمانی» را در آبان ماه سال جاری برگزار می نماید.

به گزارش ربات کشاورز به نقل از ایسنا، سازمان، سیستمی اجتماعی است که حیات و پایداری آن وابسته به وجود پیوندی قوی میان اجزا و عناصر تشکیل دهنده آنست. امروزه سازمان ها در ابعاد مختلف درحال تغییر هستند و مدیران بمنظور حفظ بقای سازمان های خود، نه فقط باید خودرا با تغییرات آینده وفق دهند، بلکه باید خود با ایجاد تغییر و تحول مطلوب، در جامعه اثربخشی بیش تری داشته باشند. به طور قطع، مدیریت کارکنان برای رسیدن به نتیجه مطلوب، اهمیت بسیاری دارد.

یک مدیر خوب، باید خاصیت ها و توانایی های مجموعه خودرا شناسایی کرده و به آن به چشم یک سرمایه در سازوکار خود نگاه کند که می تواند مجموعه را کاملاً موفق و یا کاملاً متضرر کند. امروزه، به منبع بسیار ارزشمندی از مطالعه بر روی رفتار انسانی دسترسی داریم که گنجینه ای است از تأملات و تحقیقات فیلسوف یونانی، افلاطون تا محققین و دانشمندان امروز.

این گنجینه، علمی به نام «رفتار سازمانی» (Organizational Behavior) است که تأثیر افراد در سازمان را مطالعه و حضور منابع انسانی را منطقی، بهینه و هدف دار می کند.

سازمان جهاد دانشگاهی تهران می خواهد کارگاه آموزشی «مدیریت رفتار سازمانی» را برای سازمان های متقاضی برگزار می نماید. علاقه مندان شرکت در این کارگاه جهت ثبت نام و اطلاعات تکمیلی می توانند با شماره ۶۶۹۷۷۸۰۰-۰۲۱ و داخلی ۴۱۶ تماس بگیرند. برگزاری دوره در محل سازمان متقاضی بصورت آنلاین و حضوری، امکان پذیر است.

منبع: