رگبار در نیمه شمالی و باد و خاک در نیمه غربی و جنوبی تهران

ربات کشاورز: اداره کل هواشناسی تهران از وقوع رگبار در نیمه شمالی و باد و خاک در نیمه غربی و جنوبی تهران از روز دوشنبه تا چهارشنبه (۲۱ تا ۲۳ خرداد) همین طور ادامه افزایش دما تا پس فردا آگاهی داد.

به گزارش ربات کشاورز به نقل از ایسنا بر اساس تحلیل الگوهای همدیدی و بررسی نقشه های پیش یابی وضعیت جویاستان طی روزهای آینده آسمان صاف تا قسمتی ابری گاهی با افزایش سرعت وزش باد پیش بینی می شود همین طور طی این مدت خصوصاً از روز دوشنبه تا چهارشنبه (۲۱ تا ۲۳ خرداد) با بروز ناپایداری های جوی، در بعضی مناطق استان خصوصاً نیمه شمالی و ارتفاعات در ساعات عصر و شب گاهی رگبار و رعدوبرق و در نیمه جنوبی و غربی گاهی وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک مورد انتظار است.

از امروز تا دوشنبه (۱۹ تا ۲۱ خرداد) روند افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۳۷ درجه سانتیگراد گرم ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۲۰ خردادماه) صاف تا کمی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد در بعضی ساعت ها و افزایش باد با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد و طی دوشنبه ( ۲۱ خردادماه) کمی ابری، یه تدریج افزایش ابر و وزش باد گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

منبع: