با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی؛ برگزاری پاویون شرکتهای دانش بنیان در نمایشگاه فناوری اطلاعات ترکیه

به گزارش ربات کشاورز، پاویون شرکتهای دانش بنیان در نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات، تکنولوژی های نوین، ایمنی و امنیتی استانبول با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می شود.

به گزارش ربات کشاورز به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات، تکنولوژی های نوین، ایمنی و امنیتی (Imex & ISAF) از ۱۸ تا ۲۱ مهر ۱۴۰۳ در مرکز نمایشگاه های استانبول برگزار می گردد.
دوربین مدار بسته و سیستم های نظارتی، سیستم های دزدگیر، مراکز اخطار و کنترل، سیستم ها و تجهیزات کنترل دسترسی، خدمات امنیتی و تجهیزات گشت، سیستم های امنیتی محیطی، سیستم های مخابراتی، همچون محورهای این نمایشگاه است.
شرکت های دانش بنیان متقاضی حضور در این پاویون تا روز یکشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳ فرصت دارند در سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی به نشانی ghazal.inif.ir ثبت نام کنند و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‎‎ های ۰۹۹۱۶۳۶۴۴۱۶ و ۰۲۱۲۲۸۹۳۲۴۲ (همایشگران سام) تماس حاصل نمایند.
یکی از برنامه های صندوق نوآوری و شکوفایی در جهت کمک به توسعه بازار صادراتی شرکتهای دانش بنیان، پشتیبانی از حضور شرکتهای دانش بنیان در نمایشگاه های خارجی و هم حضور در نمایشگاه های معتبر بین المللی به دو صورت حضور مستقل و برگزاری پاویون است.

منبع: